Hileli Apk

Hungry Shark Evolution v9.6.10 [Elmas Hileli] Mod Apk

Hungry Shark Evolution apk mod sonsuz para 2022 Her zaman aç köpekbalığını kontrol edin ve birçok yönden açlıktan bıkın. Amacınız balık yemek ve insanlara saldırmak, madeni para toplamak ve size yeni köpek balığı türlerini keşfetme, geniş ve açık okyanusta seyahat etme, yiyecek arama ve keyfini çıkarabileceğiniz yüksek kaliteli ve güzel grafikler fırsatı verecek günlük görevleri tamamlamaktır.

Ne kadar derine yüzersen o kadar çok av olursun ama dikkatli ol çünkü denizde daha birçok yırtıcı var, kimsenin yemeği olma! Ama düşünmeden suda sörf yapmayacaksın, seni bekleyen 45 görev var, tamamladığında puan alacaksın.

    Aç köpekbalığının evrimi: ekran görüntüsü

içinde Hungry Shark Evolution Hack 2021 Sualtı dünyasını keşfedin ve deniz canlılarını, kaplumbağaları, yüzücüleri ve balıkçıları yiyin, düşmanlarla ve derinlerin gizli yaratıklarıyla köpekbalıklarıyla savaşın. Görevleri tamamlayarak madeni para ve değerli taşlar kazanın ve bunları daha da sinsi ve daha hızlı olmak için köpekbalığı becerileri satın almak için harcayın.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu oyunun ana karakteri bir köpekbalığıdır. Diğer kardeşlerine kıyasla bile artan oburluk ile karakterizedir. Balığın sürekli olarak yiyeceğe ihtiyacı vardır, öyle ki birisi yenmezse sağlığını kaybetmeye başlar. Küçük köpekbalığını beslemeli ve onu büyük ve tehlikeli bir deve dönüştürmelisiniz!

    Aç köpekbalığının evrimi: ekran görüntüsü

Oyun özellikleri

Bir köpekbalığı, yetişkin bir balık kadar yiyeceğe ihtiyaç duymaz, ama şimdilik bu kadar. Her şeyden önce, yanlışlıkla onların atıştırmalığı haline gelmemek için diğer, daha tehlikeli balıklardan saklanmanız gerekir. Bazı türler sizi yiyip bitirebilir, diğerleri sizi zehirleyebilir, bu yüzden dikkatli olun. Köpekbalığı büyüyene kadar hiçbir şey yiyemeyecek. Oyunda ne kadar ilerlerseniz, ödülünüz o kadar büyük olacaktır.

İndirmek aç köpekbalığı sonsuz para ve ağzı açık dalgıçlar, şüpheli balıkçılar ve sahilde uzanmış turistlerle yemek yiyin. Her yemek porsiyonu için deneyim puanı verilir. Topluluğunuzun düzeyini ve gelişimini etkiler. Yavaş yavaş, köpekbalığınızın boyutu artacaktır. Yeterince denerseniz, o kadar büyüyebilir ki küçük yatlar ve denizaltılar için gerçek bir tehdit oluşturur.

    Aç köpekbalığının evrimi: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

ÇOK GEÇ OLMADAN OKYANUSLARIMIZI TEMİZLEYİN – Köpekbalığı dünyası çöp canavarları tarafından işgal edildi! – SÜPÜRGE’yi donatın ve plastik kirliliğini yenmek için kullanın – Denizleri kurtarırken vahşi yaşamın geri dönüşüne tanık olun

Android 4.0 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz Madeni Paralar ve Değerli Taşlar;
MOD MENÜSÜNÜN ÖZELLİKLERİ:
– ölümsüzlük ( Telefon görüşmesi oyun başlamadan önce 🇧🇷 – Yüksek hasar ( Oyun başlamadan önce arayın 🇧🇷 – Sonsuz Altına Hücum; – Sonsuz Dayanıklılık ( Oyun başlamadan önce arayın 🇧🇷

Bağlantı Plastore

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu