Hileli Apk

Human Evolution Clicker Game v1.9.18 [Elmas Hileli] Mod Apk

İnsan Evrimi Tıklama Oyunu apk mod sonsuz para çeşitli canlı organizmaların evrimsel gelişimine dahil olacağınız heyecan verici bir atari oyunu. Burada kullanıcı, gezegeni birçok gelişim aşamasından geçmiş farklı hayvanlarla dolduracak.

The Human Evolution Game’de benzersiz özelliklere ve yeteneklere sahip yeni ırklar elde edeceksiniz. Bu, yüksek düzeyde gelişmiş bir medeniyet yaratacaktır. Ayrıca burada, bu faaliyette belirleyici bir adım atmaya yardımcı olacak çeşitli genetik çalışmalar yapmaya değer.

ekran görüntüsü

Deneysel karışımlar oluşturun. Diğer evrim tıklama oyunlarının aksine bizim oyunumuz hiçbir anlamı olmayan iki hayvanı birleştirmenizi sağlamıyor. Göreviniz mikroplar, balıklar, kertenkeleler, foklar, köpekler, maymunlar, mağara sakinleri ve eski insanlar aşamalarında siborglar ve akıllı robotlar yaratmaktır.

Yeni bir organizmanın oluşması için iki özdeş unsuru birbirine bağlamanız gerekir. Örneğin bir balık elde etmek için 2 bakteriyi birleştirmeniz gerekir. 2 balığı birbirine bağlarsanız komik bir sürüngen elde edebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Yani bir sürüngen elde etmek için önce 4 bakteri üretmelisiniz. Yavaş yavaş bir erkek görünümüne ulaşacaksınız, ancak evrimsel süreç burada bitmeyecek. İnsan gelişiminin 2 dalından birini seçmelisiniz.

İlk dalı seçerseniz, uzaylılara benzeyen oldukça zeki yaratıklar elde edebilirsiniz. İkinci geliştirme dalı, yüksek teknoloji ürünü yaratıklar yaratmanıza izin verir. Sonuç, insanların ve teknik cihazların ilginç bir kombinasyonudur. Ancak gelişme burada bitmiyor. Bu, tüm gezegenleri elde etmenizi sağlar, ancak çok çaba gerektirir.

ekran görüntüsü

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para azalmak yerine artar.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu