Hileli Apk

House Flipper v1.095 PARA ve Elmas Hileli İndir

House Flipper PARA ve Elmas Hileli İndir temizlik ve onarım, tasarım ve odaların dekorasyonu hakkında oyuncular arasında sansasyonel oyunun mobil platformlarında doğal bir görünüm. Kahraman, benzer bir hizmet sektöründe kendi işini kurmaya karar verir ve oyuncular, yapılacaklar listesindeki çeşitli öğelerle tam sözleşmeleri yerine getirmek için isyanları ortadan kaldırmak için yavaş yavaş küçük siparişlerden geçmesine yardımcı olacaktır. Yüksek kaliteli grafikler ve aksiyon animasyonu, çok çeşitli nesneler, öğeler ve aradaki her şeyin yanı sıra kullanışlı kontroller heyecan verici bir oyun sağlar.

Sonsuz para ev palet simülatörü 2021 pc dünyayı yenilemek için büyük bir macera getirecek! Gerçek bir yerli yüzgeç gibi hissetmeniz için ilginç komutlar çalıştırın. Eleanor Moore ve sanatsal yeteneklere sahip hayvanları gibi renkli karakterlerle tanışın (etkinlikler takip edecek) Sanat Müzesi’ni yenileyin, Giuseppe Clavier ve sakinlerin yenilenmiş ve yıkılmış evlerini işgal etmeye yardımcı olun. Bir ev tasarım simülatörü olan House Flipper, özel eşyalarla donatılmış çeşitli konumlar sağlayabilir.

House Flipper PARA ve Elmas Hileli İndir

Bir iç ve ev tasarımcısı olun ve iç mekanı kendi fikirlerinize göre süslemek için mevcut öğeleri ve çeşitli boyaları kullanın. Sadece amaçlarını değil, aynı zamanda arkalarındaki hikayeyi (arka plan) da öğrenmeliyiz. Kediler ve cümle yazma arasındaki ilişki nedir? Babil’i istilacılar neden oradan hediyelik eşya aldı? 500’den fazla oyun içi öğenin açıklamalarında yabancı soruların yanıtlarını bulacaksınız. Bunların hepsi gerçekçi 3D grafikler!

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 244MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
tüm eşyalar açıktır

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu