Hileli Apk

Hotel Empire Tycoon v2.7 [Elmas Hileli] Mod Apk

Hotel Empire Tycoon Idle Game Manager Simülatörü Hileli apk Küçük bir otelle başlayın ve bir dağ oteli, lüks han, egzotik orman evi veya apartman kompleksi açarak işinizi genişletin. Her türlü konaklamanın keyfini çıkarın ve resepsiyondan oda ve süitlere kadar tüm detayları sağlayın.

Misafirleriniz sonsuza kadar kalmak istiyor! Tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve hatta kral boy odalar sunun. Otel imparatorluğu kralı sonsuz para Bir otel işletmesini karlı sonuçlarla büyütmek için stratejik kararlar alınması gerektiğinde oynamak kolaydır.

ekran görüntüsü

Otel imparatorluğunuzu küçük, mütevazi bir konumdan geliştirin ve tesislerinizde gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi dünyanın en iyi konaklama yerine dönüştürün ve VIP misafirleri çekin!

TV’leri, duşları, komodinleri değiştirerek, dekoratif öğeler ekleyerek ve çok daha fazlasını yaparak odaların her birini bağımsız olarak iyileştirebilirsiniz. Hazırlanan yemeklerin kalitesine dikkat edin, havuzu zamanında temizleyin ve otel konuklarınızın her biri için konforlu bir konaklama için tüm koşulları oluşturmaya çalışın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve sistem optimizasyonları

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Alışverişe gittiğinizde para artar.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu