Hileli Apk

Horror Show v0.99.3.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Horror Show PARA ve Elmas Hileli İndir Azur Interactive Games Limited, horror show’un beta sürümünü yayınlar yayınlamaz dünyanın dört bir yanındaki korku oyunu severlerin dikkatini çekti. Hiçbir beklentisi olmadan, resmi çıkışından kısa bir süre sonra, Horror Show dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları her sahnede eşi görülmemiş korkudan “büyüledi”. Bu oyuna gel, neyi seçersin? Yaşam savaşı vermeye ya da masum kurbanları avlamaya cesaretin var mı?

Horror Show PARA ve Elmas Hileli İndir

Bir sonraki tatil için yeni bir his bulmak isteyen siz ve diğer üç kişi bir ekip kurar ve keşfetmek için terk edilmiş bir çiftliğe gitmeye karar verirsiniz. Eğlenceyi daha ilginç hale getirmek için, insanlar belirsizlik hissini artırmak için geceleri keşfetmeye karar verdi. İlk başta garip değildi, sadece manzara ve karanlık kaplıydı. Ancak, aniden takımınızın burada yalnız olmadığını fark edersiniz. Bölgenize girmek için şanssızları öldürmek isteyen bir psikopat var. Kendi hayatınız için tehlikeyle yüzleşerek, nasıl bir seçim yapacaksınız?

Oynanabilirlik

Şu anda piyasada birçok hayatta kalma korku oyunu var, bu yüzden Horror Show’u fenomen haline getiren nedir? Bu oyunda, zayıflar sadece koşup çığlık atmıyorlar. Oyuncular iki Survival ve Maniac rolüne birini seçebilirler. Görevler ayrıca seçtiğiniz karakter türüne uyacak şekilde uyarlanır. Hayatta kalan biriyseniz, göreviniz kaçmak ve diğer insanları kurtarmaya çalışmaktır. Bir olarak, tüm kurtulanları avlayıp öldürmelisin.

Horror Show PARA ve Elmas Hileli İndir Avcı mı yoksa av mı olmak istiyorsun? Ben şahsen rolünü tercih ederim. Yolculuk boyunca korkunun hakim olmasını sağlamak yerine, artık silahları elinizde özgürce kullanabilir, topraklarınıza girmeye cesaret edenleri bulabilir ve yok edebilirsiniz. Bu işlevle, hayatta kalanların ne yaptığını bilme yeteneğine sahipsiniz, böylece onları takip edebilir ve onları yakalamak için fırsatlar bulabilirsiniz. Buna ek olarak, modunda, akıllı bir suikastçı olabilir, en benzersiz cinayetleri oluşturmak için kendi stratejinizi oluşturabilirsiniz. Her biri bir silaha ve savaşmanın benzersiz bir yoluna sahip en fazla üç suikastçı arasından seçim yapabilirsiniz.

Horrorfield aynı zamanda bir korku oyunudur, korku gösterisine benzer bir oynanışa sahiptir.

Horror Show PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyuncu başlangıçta sadece dört mevcut karakter seçebilse de, Horror Show dünyasının derinliklerine ilerledikçe, daha fazla karakterin kilidini açabileceksiniz. Her biri özel özelliklere ve yeteneklere sahiptir ve bu da size kaçışta küçük bir avantaj sağlar.

Sadece bonus kazanıldığında değil, oyuncular daha güçlü karakterlerini yükseltmek ve daha hızlı hareket etmek için de kullanabilirler. Hız, ister kaçak ister avcı rolündeki karakter olsun, bu tür oyunlarda bir avantajdır! Buna ek olarak, güncelleme aynı zamanda oyuncuların yapması gereken oyunun ilerlemesinin bir parçasıdır.

Kontrol mekanizması

Horror Show sadece mobil platformlarda yayınlandı, bu nedenle kullanımı kolay bir kontrol sistemine sahip ve dokunmatik ekranlı cihazlarda kullanımı kolaylaştırıyor. Karakterin hareketlerini kontrol etmek için, oyuncunun ekranı D-Pad düğmesine göre kaydırmak için sadece sol parmağını kullanması gerekir. Ekranın sağ tarafındaki sanal simgeler eylemleri gerçekleştirmek için kullanılır. Oyuncunun karakterin haritada rastgele hareket etmesine izin vermesi yeterlidir, etkileşimli bir öğeye yaklaştığınızda işlem düğmeleri görünecektir. Örneğin, Survival öğeleri toplayabilir veya müttefikleri iyileştirebilir. Eğer bir katilsen, bir avın yanındayken bir saldırı düğmesi görürsün.

Gördüğünüz gibi, Horror Show’un oynanışı ve kontrolleri ele almak oldukça basittir. Oyuncuların sadece harita boyunca hareket etmesi gerekirken, karakter her yetenekte otomatik eylemler gerçekleştirilir. Ancak, bu zorlukların üstesinden gelmenin kolay olduğu anlamına gelmez. Zaman ve sağlık sınırlıdır. Bu ölümcül yolculukta yavaş yavaş tükenecekler. Eğer iyi bir taktiğin yoksa, ölüm tuzağına düşersin.

Ürkütücü tasarım

Horror Show bir korku oyunudur, bu yüzden elbette grafikleri koyu renkleriyle karakterizedir. Dağınık mobilyalar, kasvetli evler ve ölüm işareti olarak loş bir ışık ile terk edilmiş bir çiftlik yakındır. Bundan daha fazlası, gory efektleri, korkutucu sesler ve çığlıklar belirsizliği katıyor! Yakında bağlama dalacak ve eğleneceksiniz!

Şiddet ve terör nedeniyle, oyun sadece 16 yaş ve üstü oyuncular içindir. Android cihazınıza indirmeden önce düşünmelisiniz.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 148MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu