Hileli Apk

Homescapes v5.8.2 [Para Hilesi] Mod Apk

Homescapes apk mod sonsuz para Eski konağı onarmak için uşak Austin’e yardım edeceksiniz. Eski konağı keşfedecek, sayısız salon ve odasından geçecek ve tüm sırlarını öğreneceksiniz.

İndir Hack Homescapes Infinite Stars Güncelleme 2022

Konağın tüm sakinleriyle tanışın ve puan kazanmak için aynı nesnelerle sıraya girin. içinde Homescapes Hepsi Sonsuz 2022 Uzun nesne sıralarından en iyi şekilde yararlanmaya çalışın ve konak için yeni mobilyalara erişin. Evin içini yükseltin ve seviyeleri daha hızlı tamamlamak ve tüm konağı eski haline getirmek için çeşitli bonuslar ve güçlendiriciler kullanın.

ekran görüntüsü

Birçok salonu ve odasından geçerek ve tüm sırlarını keşfederek eski bir konağı keşfedeceksiniz. Evin içini iyileştirin ve seviyeleri daha hızlı geçmek ve tüm konağı eski haline getirmek için çeşitli bonuslar ve güçlendirmeler uygulayın.

Eski evin uşağı Austin, bilinmeyen bir nedenle boş olduğu ortaya çıkan konağa geri döner. Şüphe, her yerde olan mutlak kafa karışıklığı ve yıkımla da artıyor.

ekran görüntüsü

Austin, görevlerini yerine getirmekten çok sorumludur, bu yüzden ev sahipleri dönene kadar evin etrafındaki her şeyi düzene koymaya karar verir. Bu zor konuda ona yardım etmelisiniz çünkü kesinlikle her şeyi kendi başına yapamayacak.

Aslında, bu uygulama 3’lü eşleştirme türünün harika bir örneğidir. Defalarca benzer bir oyunla karşılaştınız, bu nedenle oyun sırasında kesinlikle herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Tahtadan çıkarmak için uygun renkteki uygun karo kombinasyonlarını toplamak için bitişik karoları yeniden düzenlemeniz yeterlidir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yenilikler: – Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler. Oyunu en son sürüme güncelleyin.
CADILAR BAYRAMI KABUSU
• Bir maceraya atılın! • Gizemleri çözün ve bir dekorasyon kazanın!
KUZEY DÖNÜŞÜMÜ
• Levi’nin arkadaş edinmesine yardım edin! • Levi’yi Dönüştür! • Levi’nin evini yenileyin!
Austin’in çocukluğu
• Yeni oyun modu! • Bir fotoğraf albümünü geri yükleyin!
VE DAHASI
• Gizem Sezonu! Altın kuponu kullanın ve bir kara kedi kazanın! • Son Gözlemevi Bölümü! Teleskobu düzeltin!

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: sonsuz yıldızlar (kullanıldıkça azalmazlar🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu