Hileli Apk

Home Design Makeover v4.6.8g [Elmas Hileli] Mod Apk

Home Design Makeover apk mod sonsuz para indir Bir tasarımcısınız ve olağan işlevleri kullanıyorsunuz, Aynı öğeleri arka arkaya birleştirmenize yardımcı olur, hayallerinizdeki evi inşa etmeli ve duvar kağıdı kolajından mobilya satın almaya kadar en son moda trendlerine göre döşemeliyiz.

Karakterler ve müşterilerle tanışın, isteklerini dinleyin ve öğeleri birleştirmek için üretken faaliyetlere başlayın. Oyun iki bölüme ayrılmıştır: ana bölümde bonusları ve yaratıcılığı kullanırken daha fazla jeton kazanmak için oyun alanındaki çok renkli öğeleri hareket ettirmeniz gerekir; Oyunun ikinci bölümünde, sıradan bir daireyi ve bütün bir kır evini donatmanıza yardımcı olacak duvar kağıdı satın almanız, boyalar, mobilyalar, tasarım öğeleri, dekorasyonlar ve çok daha fazlasını seçmeniz gerekiyor.

ekran görüntüsü

Ev tasarımı makyajı sonsuz elmaslar arka arkaya üç veya daha fazla bulmaca unsurunu, hayal gücünüzü serbest bırakabileceğiniz iç mimar simülatörü ile birleştiren en iyi oyunlardan biridir. Yeni bir daire veya kır evi satın alan ve onu en iyi şekilde donatmak isteyen mutlu aileler size geliyor. Bu konuda onlara yardımcı olun ve her şeyi mümkün olan en iyi şekilde yapın.

Oyun iki bölüme ayrılmıştır: ana bölümde, bonusları ve yaratıcılığı kullanarak daha fazla para kazanmak için oyun alanındaki renkli öğeleri hareket ettirmeniz gerekir; Oyunun ikinci bölümünde, sıradan bir daireyi ve bütün bir kır evini donatmaya yardımcı olacak duvar kağıdı satın almanız, tablolar, mobilyalar, tasarım öğeleri ve dekorasyonlar vb. Seçmeniz gerekir.

ekran görüntüsü

Oyun, modernden klasiğe değişen en sıra dışı tarzların çoğuna sahiptir. Kır evlerinde mutfaklar, oturma odaları, yatak odaları, çalışma ofisleri ve hatta bahçeler tasarlayacaklar. Oyun ilginç, çok çeşitli ve her şeyden önce eğlenceli, parlak tasarımı ve harika animasyonları ile.

Oyun Özellikleri: Çeşitli ve iyi oynanmış oyun; Görsel efektler, harika müzik eşliğinde; Basit ve sezgisel kontroller; Güzel gerçekçi tarz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Çok para; Bir sürü elmas.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu