Hileli Apk

Hollywood Story: Fashion Star v10.11.3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Hollywood Story: Fashion Star PARA ve Elmas Hileli İndir – Hollywood Story Apk Mod’un çarpıcı, muhteşem ve yıldızlı sokaklarına hoş geldiniz! Kariyerinizi bir film yıldızıolarak inşa edin, şehirdeki premierlere hükmedin, hayranlarınızla, arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle etkileşime geçin, kendi markalarınızı oluşturun, sansasyonel gişe rekorları kıran filmleri yapın ve gerçek bir Hollywood simgesi olun!

Hollywood Story: Fashion Star PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyunda öne çıkın ve inanılmaz yeni konumların yanı sıra büyüleyici özellik benzeri özelliklerin kilidini açın! Hollywood, Beverly Hills, Manhattan, Las Vegas ve diğer heyecan verici yerlerde dolaş! Büyük şöhret büyük medya çılgınlığı getirir! Paparazziler fotoğraflarınızı çekmek için evinizin önünde bekliyor olacak, bu yüzden dedikodu dergilerinin kapaklarını sallamaya hazır olun. Yeni insanlarla tanışın, arkadaşlarınızla oynayın, evlerini ziyaret edin ve yaptıkları filmlere göz atın. O zaman kendi başarılarınızı dünyayla paylaşın!

Hollywood Story: Fashion Star PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu hayatta neyin eksik olduğuna herkes kendisi karar versin. Çok para, popülerlik ve ünlü olabilir mi? Ya da sonsuz aşk, anlayış ve ilişkiler? Belki moda hayatı, butik yürüyüşler ve defileler? Yolunu seç ve git başkenti fethet. Kahramanın hikayesini takip edin, hayatına katılın, yeni insanlarla tanışın ve ona verilen tüm görevleri yerine getirin. Oyun popüler bir geliştiricinin bayrağı altında çıkmasa da, Rus arka ucu – Kim Kardashian Hollywood ile bir benzetmede icat edilebilir.

Ayrıca Vlogger Go Viral PARA ve Elmas Hileli İndir

Hollywood Story: Fashion Star PARA ve Elmas Hileli İndir
Hollywood Story: Fashion Star PARA ve Elmas Hileli İndir
Hollywood Story: Fashion Star PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 106MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Para karşılığında kristal alışverişi yaparken kristal sayısı artar 

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu