Hileli Apk

Hide Online v4.9.3 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Çevrimiçi mod menüsünü gizle iki takımı kapalı bir ortamda karşı karşıya getirmeye zorlayan çılgın bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. İşin eğlenceli tarafı, ekiplerden biri manzaraya karışabilen ve hedefleri hayatta kalmak olan nesnelerden oluşurken, diğer ekip makineli tüfeklerle silahlanmış avcılardan oluşuyor.

İndir mod menüsü Çevrimiçi sonsuz parayı gizle 2023 güncellendi

Hide Online Hack Infinite Money’deki kontroller her iki takım için de hemen hemen aynıdır: sanal hareket kolu ekranın sol tarafında, sağ tarafında ise işlem düğmeleri bulunur. Avcıysanız, ateş edebilir ve el bombası atabilirsiniz; ama kılık değiştirmiş nesneysen, başka nesneler haline gelebilirsin. Hide Online, çok eğlenceli bir oyun deneyimi sunan çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Oyunun görselleri de harika.

ekran görüntüsü

Oyuncular iki takıma ayrılır: Biri, geçici olarak çeşitli nesnelere dönüşmenizi sağlayan benzersiz bir yetenek kullanarak saklanmaya çalışır, diğeri ise tüm düşmanları bulup yok etmelidir. Kazananlar, verilen süre içinde görevi olabildiğince çabuk tamamlamayı başaran oyunculardır.

Aralarında serbestçe hareket edebileceğiniz çeşitli alanlarla sınırlı bir alanda yarışırsınız. Kontroller her iki taraf için de aynıdır. Birden çok konuma ve bir çift fonksiyon tuşuna sahip sanal joystick. Avcılar makineli tüfek ateşleyebilir ve kurbanlar sandalyelere, kutulara, sandıklara, bardaklara ve diğer eşyalara dönüştürülebilir.

ekran görüntüsü

Savaşları kazanmak, size ana karakteri özelleştirmek, yeni silahlar satın almak ve ek haritalar açmak için harcanan oyun içi para birimi verir. Genel olarak oyun dinamik, eğlenceli ve çok basit. Oyun, standart dışı bir zaman öldürücü olarak kendini mükemmel bir şekilde gösteriyor.

Silahlı ve son derece kararlı, benzer düşünen insanlardan oluşan bir ekip, haritada başka bir oyuncu bulmalıdır. Onlardan farklı olarak, çeşitli nesnelerin görünümünü alabilir ve herkesin önünde saklanmasına izin verir. Güzel grafikler, çok çeşitli silahlar ve nesneler, hareket özgürlüğü ve çok daha fazlası, bu oyunu harika eğlenceyi seven oyuncular arasında çok popüler hale getirdi.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Özel harita ve Cadılar Bayramı hediyeleri! – Harika şeyler içeren bazı Cadılar Bayramı paketleri!

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Godmode – Sonsuz Yükler (El bombası ve hayvana dönüşme yapılmaz); – Nesnelere ateş ederken herhangi bir hasar almayacaksınız; – Sınırsız cephane (Yeniden yüklemeden ateş et); – Sonsuz ilk yardım çantası; – Sonsuz canlandırmalar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Şunları beğenebilirsin:Score Hero 3 v2.84 Apk Modu [Energia Infinita]Asi Yarış v23.00.18310 Apk Modu [Nitro Infinito]Head Bullet 2 v1.530 Apk Modu [Mod Menu / Always Win]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu