Hileli Apk

HERETIC GODS v1.20.28 [Elmas Hileli] Mod Apk

HERTİK TANRILAR sonsuz para Kontrol ettiğiniz savaşçı karakter ile bulunduğunuz mistik dünyada düşmanlarınıza karşı savaşmalı, görevleri tamamlamalı ve karanlığa karşı galip gelmelisiniz. Infinite Money Hilesi ile düşmanlarınıza karşı her zaman üstün olmak istediğiniz silahları, ekipmanları ve kıyafetleri satın alabilirsiniz.

Tehlikeli yaratıklar, onlarca ekipman, özel yetenekleriniz ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. BURAK TANRILAR mod apk oyuncuların Viking mitleri diyarında geçen, zindanlar ve canavarlarla dolu karanlık bir dünyaya girebilecekleri bir ARPG’dir. Amacınız, sapkın tanrıları kovmak için lanetli bir manastırın derinliklerine inmek olacak.

Ayrıca indirin:

Kesintisiz Şövalye 2 v2.9.0 Apk Modu [Energia Infinita]
Mutiny Pirate Survival v0.44.0 Apk Modu [Mod Menu / Craft Infinito]
Evolution 2 Battle for Utopia v0.798.89767 Apk Modu [Mod Menu / Alto dano]

ekran görüntüsü

Usta savaş taktikleri

Yalnızca tek bir karakterle uğraşıyor olsanız bile, dövüş taktiklerinde ustalaşmak ve yetenekleri kullanmak, giderek zorlaşan durumların üstesinden gelmenin anahtarıdır. Oyunun geliştiricisi, onu rakiplerinden ayırmak için stratejik bir yapı ve karakter yükseltmeleri oluşturdu. Sonuç olarak, karakteri belirleyen çeşitli nesnel ve öznel yönleri göz önünde bulundurmalısınız.

Karakterinizin can puanlarına öncelik verin

Can puanınızı, gücünüzü, hareketliliğinizi, sağlığınızı ve savunmanızı artırmaya öncelik verilmelidir. Bu kriterlerin her biri doğrudan savaş gücünüzü etkiler, bu yüzden hepsini yüksek ve dengeli tutmak sizin için en iyi avantajdır.

Diğer önlemler oyunun genel kalitesine önemli ölçüde katkıda bulunur. Bunlara yangın hasarı, zehir hasarı, soğuk hasarı, saniye başına saldırı, saldırı puanı, kritik şans, sersemletme şansı, geri itme şansı, şarapnel şansı ve diğer temel hasar türleri dahildir.

ekran görüntüsü

Çok sayıda silah ve ekipman

Her biri kendi istatistiklerine sahip silahlar ve ekipmanlar da genel gücünüze önemli ölçüde katkıda bulunur. Bu türdeki diğer oyunların çoğu gibi çalışır ve genel gücünüzü artıran teçhizatınızdaki yükseltmelerle. Ayrıca Çevirmen’i ortadan kaldırma görevinizde ilerlerken seviye atlamak ve yeni yetenekler öğrenmek için harcayabileceğiniz deneyim puanları da kazanacaksınız. Bu nitelikler, projenizi daha zorlu hale getirecek, ancak artan gerçekçilik duygusunun ilginizi çekeceğine eminim.

Tamamlanacak çok sayıda hedef

Heretic Gods’ın ana amacına ulaşmak istiyorsanız, bunun için biraz zaman planlayın. Oyuncular üzerlerine düşeni yaptıklarında, nihai zaferi elde etmek için birçok zindan ve seviyeyle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Bu oyun, oyun deneyiminizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz 48’den fazla farklı beceri içerir. Sonuç olarak, bu oyunu oynayarak geçirdiğiniz zamanın boşa gitmeyeceğinden emin olmak istiyorum. Bu oyun, üç farklı icat arasından seçim yapma, sonsuz rastgele sihirli nesneler yaratma ve yüzlerce benzersiz ürün ve seti keşfetme gibi benzersiz özellikler içerir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Tüm yeni menzilli saldırılar ve atışlar – Yeni görsel ve ses efektleri – Yeni vuruş efektleri – Yeni hasar sayısı ölçer (kritik vuruşlar dahil) – Yeni parça ve hesaplama efekti – Yeni canavar buff ve debuff ölçer

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada gerçek parayla ücretsiz satın almalar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

2. Dünya Savaşı Savaş Savaşı v3.62 Apk Modu [Radar Hack]

Neredeyse Bir Kahraman v5.4.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ONE PIECE TREASURE CRUISE v12.0.2 [God Mode / One Hit]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu