Hileli Apk

Heavy Machines & Construction 1.0.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Ağır Makineler ve İnşaat apk sonsuz para oyunculara zengin ve eğlenceli bir yaratıcı inşa deneyimi sunan heyecan verici bir inşaat simülasyonudur. İçinde oyuncular inşaat işçileri rolüne giriyor ve çeşitli makinelerin kullanımından sorumlu.

Merdivenlerden aşağı git Ağır Makineler ve İnşaat Sonsuz Para mediafire 2023

Heavy Machines oyunu, yollar, köprüler, tüneller, barajlar ve binalar inşa etmek gibi çeşitli mühendislik görevlerinin kilidini açtı. Bu görevleri tamamlamak için oyuncuların buldozerler, buldozerler, forkliftler, vinçler, çimento karıştırıcılar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ağır makine ve araçları kullanması gerekir.

Ayrıca indirin:

Evrensel Kamyon Simülatörü v1.9.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Idle Theme Park Tycoon v2.8.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Gemi Simülasyonu 2019 v2.2.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Ekran görüntüsü resmi 2

Yüksek kaliteli 3D grafikler

Oyun, zengin ayrıntılara ve gerçekçi görüntülere sahip 3D grafiklere sahiptir ve oyuncuların otantik bir inşa deneyimi için perspektifi ve makineleri serbestçe hareket ettirmelerine olanak tanır.

Çeşitli araçlar ve araçlar

Çeşitli zorlu binaları ve tesisleri inşa etmek ve onarmak için ağır aletler. Oyuncuların görevleri başarıyla tamamlamak için her makinenin çalışma becerilerinde ve özelliklerinde uzmanlaşması, ayrıca makul çalışma düzenlemeleri yapması ve makineyi her görevin özel gereksinimlerine göre programlaması gerekir.

Görevleri tamamlayın ve çok para kazanın

Oyunda sunulan inşaat görevleri, oyuncuların arazi kullanımı, proje planlaması, proje maliyetleri, zaman yönetimi ve çok daha fazlası gibi birçok yönü dikkate almasını gerektirir. Ayrıca oyuncular, projenin güvenliğini ve kalitesini sağlamak için mekanik arızalar, hava değişiklikleri ve inşaat güvenliği sorunları gibi acil durumlar ve beklenmedik durumlarla başa çıkmaya hazır olmalıdır.

ekran görüntüsü 3

büyük açık dünya

Oyun, oyuncuların çeşitli ek işleri özgürce keşfetmelerine ve üstlenmelerine olanak tanıyan kapsamlı bir açık dünyaya sahiptir. Bu çabalarında onlara yardımcı olmak için, ekskavatörler, yükleyiciler, kamyonlar, vinçler, çimento mikserleri, beton pompaları, kule vinçler ve ATV’ler dahil olmak üzere 30’dan fazla farklı araçtan oluşan bir liste mevcuttur.

ağır araçlar

Ek olarak, oyuncuların önlerine çıkan her göreve hazır olmalarını sağlamak için römorklar, ekskavatörler, greyderler, asfalt kırıcılar, damperli kamyonlar, maden kamyonları ve forkliftler vardır. Oyuncular ayrıca araçlarını her görevin özel gereksinimlerine göre özelleştirme yeteneğine de sahiptir.

gündüz ve gece sistemi

Heavy Machinery & Construction mod apk’nın ortamı, gerçek zamanlı gündüz/gece döngüsü ve açık dünyaya dağılmış benzin istasyonlarını içeren bir yakıt tüketim sistemi ile geniş ve gerçekçidir. Oyuncular farklı boyutlarda yükler taşıyabilir ve oyunun harita sistemi son derece hassastır, bu da oyuncuların dünyada kolayca gezinmesine ve bir konumdan diğerine hareket etmesine olanak tanır. Navigasyon sisteminin hassasiyeti ile oyuncular, kaybolmadan tüm açık dünyayı keşfetme özgürlüğüne sahip oluyor.

Ekran görüntüsü resmi 6

Neler Yeni !

– Araçların görünmez nesneler tarafından engellenmesi düzeltildi – Yeni diller eklendi: Rusça ve Malayca – Optimize edilmiş garaj alanı – Sabit gemi indirme yeri – Güncellenmiş özel yükler – Azaltılmış yakıt tüketimi – Azaltılmış UI şeffaflığı – Garajdan çıktıktan sonra sessize alınan dünya düzeltildi – Forklift ve telehandler otomatik yerleştirme yüklemesi eklendi

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Gerçek parayla ücretsiz oyun içi para birimi satın alımları (Ödeme penceresi göründükten sonra kapatın).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

City Island 3 Bina Simülatörü v3.5.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

bhop pro v2.3.0 Apk modu [Dinheiro Infinito]

Truck Simulator Ultimate v1.2.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu