Hileli Apk

Head Soccer v6.14.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Head Soccer PARA ve Elmas Hileli İndir ve sonsuz para var – Yana hareket, futbol kontrol etmek zor! Herkesin 1 saniyede öğrenebileceği kolay kontrollere sahip bir futbol oyunu. Ejderha atışı, buz atışı ve ışınları vur gibi abartılı ölümcül atışlarla rakibi yen ve turnuvayı kazan. Ayrıca GameCenter Head Soccer Apk Mod Unlimited Money aracılığıyla arkadaşlarınızla veya küresel kullanıcılarla eşleşebilirsiniz.

Head Soccer 2 apk sonsuz para modu (MOD, Sınırsız Para) – dünyanın en ünlü ve ünlü spor oyunlarından birini oynayacağınız bir masa oyunu. Belki de az önce oynadığınız en dinamik oyun, takımınızı seçin ve dünyanın en güçlü takımlarınına karşı oynayın. Çorba hileleri kullanın ve rakip için çok gol yapın. Head Soccer mod apk oyunu cihazınızda fazla yer kaplamıyor ve birçok özellik gerektirmiyor. Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla savaşın ve kimin en iyi olduğunu öğrenin!

Head Soccer PARA ve Elmas Hileli İndir

Nasıl oynanacağına gelince, oyun basit olacak. Sadece rakibin golünü atmalısın. Önemli bir şey, oyunun 2D olarak oynanacak olmasıdır, böylece sadece sola veya sağa hareket edebilir veya puan almak için atlayabilirsiniz. Ve ayrı bir düğmen olacak. Ancak bu oyun sadece topu çalmak ve rakibin golünü atmaksa, sıkıcı olacaktır. Bu oyunun bir futbol takımının gücüne ihtiyacı yok, sadece sizden. İkili kaleci ve hücumcu olarak hareket etti. Topu engellemek ve gol atmak için karakterinizi özgürce kontrol edeceksiniz. Ama bundan her zaman kaçınabilir misin?

Bu eğlenceli futbol oyununu her zaman ve her yerde oynayın.

Buna ek olarak, her savaş ana zamana göre sınırlıdır, bu nedenle en çok gol atan oyuncu kazanan olacaktır. Tabii ki, oyun uzun sürmeyecek. Oyun içi beceri kullanımı nedeniyle, oynarken öznel olmayın. Bu oyunun tek amacı rakiplere gol atmaktır, bu yüzden bir veya daha fazla hedefe sahip olmak için tüm becerileri ve yöntemleri kullanmalı, rakibin topunu gözlemlemeli ve yargılamalısınız. Oynadığınızda oldukça komik durumlarla karşılaşacaksınız ve bazen rakibinizin bu kadar çabuk gol atacağını düşünmediğiniz için kızacaksınız.

head soccer apk mod sınırsız para indir
head soccer apk mod sınırsız para indir
head soccer apk mod sınırsız para indir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut130MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu