Hileli Apk

Head Basketball v3.3.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Head Basketball PARA ve Elmas Hileli İndir birçok oyuncu için garip bir spor değildir; Bu dünyanın en popüler sporlarından biridir. Bu basketbolu onurlandırmak için her yıl birçok turnuva düzenlenmektedir. Sadece birçok genç tarafından değil, birçok ülkedeki bir okulda, basketbol resmi öğretim disiplinlerinden biri haline geldi. Futbol gibi sporlar olduğu kadar, basketbol da oyuncuların deneyimlemesi için birçok oyuna uyarlanmıştır. Bu oyunlar genellikle gerçeğe çok yakın yapılır, böylece oyuncular kendilerini oyuna kolayca kaptırabilirler. Ancak Head Basketball oyunu farklı bir yöne gidiyor, oyuncuların daha önce gördüklerinin tam tersi. Bu, oyunculara oyuncuların eğlenmesi için birçok yeni şey getirdi. Çerçeve içinde bir şeyler istemiyorsanız, şimdi oynamak için bu oyuna gelin.

Head basketball apk sonsuz para 2021 apk mediafire ücretsiz

Futbol veya basketbol gibi diğer birçok spor konusuna göre, oyundaki karakterlerin görüntüleri çok gerçek bir şekilde tasvir edilir. Ancak bu oyuna sahip değil, normalden tamamen farklı bir karakter tasarımına sahip. Tipik bir vücut, tam bir vücut oluşturmak için baş, vücut, eller ve ayaklara sahip olacaktır. Ancak bu oyun bu kurala uymaz; Oyundaki karakterlerin sadece kafa, el ve ayakları vardır, bu da bir vücut oluşturmak için üç şeydir. Baş, vücudun yerini almak ve kol ve bacakları bağlamak için büyük boydu. Bu, oyunculara birçok yeni deneyim sunacak, oyuncuların bu yoksunlukta hiç tanık olmadığı bir şey.

Mücadele

Bir basketbol takımının genellikle bir takım oluşturmak için beş kişi olacaktır, ancak oyunda sadece bir kişiye ihtiyaç vardır. Bu nedenle, maçın başında, oyuncu oyunu bir savaş savaşı olarak oynayacaktır. Oyun beş farklı oyun moduna sahip olacak: Kemer, Kampanya, Turnuva, Hayatta Kalma ve Çok Oyunculu oyuncular arasından seçim yapabilir. Ancak hepsinin mümkün olduğunca çok puan alma ortak bir hedefi vardır. Oyuncuların tek bir görevi vardır, o da topu rakibin sepetine atarak gol atmaktır. Zaman dolduğunda, en çok puanı alan kişi maçın galibi olacak.

Rakiplere saldırıyor

Oyunda, oyuncu sadece puan kazanmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular onları yenmek için rakiplere de saldırabilir. Her kişinin farklı bir HP’si olacak ve önceki 0’a kim dönerse yenilecek. Oyuncular düşmanlara yaklaşarak saldırabilir ve otomatik olarak saldıracaklardır. Düşmanın HP’si 0’a döndüğünde, oyuncuya bir şans yaratmak için birkaç saniye sersemleyecekler. Ancak insanların dikkatli olması gerekir, çünkü düşman sizi yenmek için de saldırabilecektir.

Head Basketball PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyundaki her karakterin maçta kullanmak için farklı bir yeteneği vardır. Yeteneği etkinleştirmek için, kullanıcıların kullanmak için bir MP çubuğu biriktirmeleri gerekir. Oyuncunun yetenekleri, kimi oynamayı seçtiğinize bağlı olarak saldırgan veya birlikte işaretlenebilir. Düşman, kullanıcının topla gölgelendiği bir güç kullanırken, rakibi alt etmek için üç sayılık atış yapabilirsiniz.

head basketball apk mod sınırsız para indir
head basketball apk mod sınırsız para indir
head basketball apk mod sınırsız para indir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı / Çevrimiçi
Boyut : 303MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu