Hileli Apk

Kafa Topu 2 v1.422 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Kafa topu 2 ​​sonsuz para 2022 klasik atari oyunlarının en iyi özelliklerini bünyesinde barındıran, size unutulmaz boş zaman saatleri ve son derece olumlu duygular yaşatabilen eğlenceli ve oldukça bağımlılık yapan bir oyundur. Kafa Topu 2 ​​Mod Menüsü 2022 sizi futbol sahasına götürür ve heyecan verici oyunlarda dünyanın her yerinden en güçlü rakiplerle veya akıllı yapay zekayla yüzleşir!

kuralları Kafa Topu 2 ​​apk mod sonsuz elmas çok basit, tek yapmanız gereken karakterinizin kafasıyla futbol topuna vurmak ve rakibin kalesine gol atmaya çalışmak, kolay görünüyor değil mi? Kampanya modunda oynayın veya dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı çok oyunculu modu deneyin, benzersiz yeteneklere ve yeni, daha güçlü oyunculara açık erişim. Şık grafikler, basit ve bağımlılık yapan oyun ve tonlarca içerik

ekran görüntüsü

Gerçek bir futbol yıldızı olmaya çalışın. Oyuna başlamadan önce karakterinizi, daha doğrusu futbol becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacak aksesuarları seçmelisiniz. Ne kadar ilerlerseniz, o kadar çok olasılık ve aksesuar açılır.

Oyunda yaklaşık 18 tane bulunan yükseltmeyi kullanırsanız, oyun sırasında bir rakibe karşı zafer kazanmak çok daha kolay olacaktır. Efsanevi futbolcuların yer aldığı eşsiz bir iskambil destesi toplamaya çalışın. Nadir aksesuarlara sahip kartlar da bulabilirsiniz. Ne kadar çok kart bulursanız, bir futbolcuyu yenmek için o kadar çok fırsatınız olur.

ekran görüntüsü

Uygulamaya özel power-up’lar var, toplamda 18 tane var, oyunun belirli anlarında karşılaşmanın sonucunu değiştirebilirler ve sahaya hakim olmaya başlayacaksınız. Yavaş yavaş kartları toplayın ve tam bir koleksiyon topladığınızda yeni bir karakter alacaksınız.

Oyun boyunca çeşitli sürprizler, ilginç bonuslar ve heyecan verici yeni özellikler sizi bekliyor. Kafa Topu 2 ​​oyununda diğer oyuncularla sohbet etme, ilginç ve etkili taktikler önerme veya sadece dostça bir karşılaşma ayarlama fırsatına sahipsiniz. Oyunu indirin ve baş döndürücü çatışmaların dünyasına dalın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hataları düzelttik ve performans iyileştirmeleri yaptık.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

büyük kapı (Top direk kaleye gidiyor🇧🇷 Füze Hedefi (birkaç gol at, sonra çalışmak için tekme düğmesine bas🇧🇷 Ayaz Çizmeler (rakipleri dondur🇧🇷 Maçı dondur (maçı dondur🇧🇷 Hız (hız🇧🇷 Renkli karakterler (renkli karakterler🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu