Hileli Apk

Hay Day v1.54.71 PARA ve Elmas Hileli İndir

Hay Day PARA ve Elmas Hileli İndir Bir çiftlik oyunu olarak, elbette, çiftçinin günlük işlerinin çoğaltılacağı Saman Günü’nde gerçek bir çiftçiye dönüşeceksiniz, böylece çok para kazanabileceksiniz. Saman Günü’ne başlayarak, bazı kulübeler, çiftlikler ve engebeli tarlalar içeren küçük bir çiftliğiniz olacak. Saman gününün sizin için sağladığı mevcut tohumlardan bazılarıyla büyümeye başlayın. Tohumları ekin bitkinin çiçekliğine kadar su püskürtün O zaman, bitki ve daha pahalı ürünler satın alabilen çok paraya mağazada tarım ürünlerini hasat edebilir ve satabilirsiniz.

Çiftlikte bitki toplayarak, bazı deneyim puanları kazanacaksınız. Yeterli deneyime sahip olduğunuzda, daha fazla öğenin, bitkinin ve diğer birçok ilginç özelliğin kilidini açarak güncelleneceksiniz. Çok sayıda bitki tohumu türü vardır, seçmeniz için evcil hayvan türü çiftliğinizde görünecektir.

Bitkilerin yaşam döngüsü olan Saman Günleri’nde özel bir nokta vardır. Bazı bitkiler üç kez sonra toplanır ve söner. Hiçbir şey yapamayacaksınız, ancak bir ‘Yardım’ masası bırakabilir ve komşularınızın su püskürtmesini bekleyebilirsiniz. “Depolanırsa”, bitkileriniz tamamen kuruyana kadar üç kez daha hasat edilir ve yenilerini dikmek için kırmanız gerekir.

Hay Day PARA ve Elmas Hileli İndir

Bitkilere ek olarak, evcil hayvanlar da Hay Day’in çok sayıda oyuncuya sahip olmasına yardımcı olan özel faktörlerden biridir. Bakabileceğiniz birçok evcil hayvan vardır; Bu evcil hayvanlar, tavuk, keçi, domuz,… Özellikle, Saman Günü’nün iki evcil hayvanı vardır, Köpekler ve Kediler, büyük miktarda deneyim ve son derece ilginç öğeler getirir. İki evcil hayvan yetiştirmek için, onlar için bir ev satın almanız ve düzenli olarak beslemeniz gerekir.

Hay Day PARA ve Elmas Hileli İndir
Hay Day PARA ve Elmas Hileli İndir
Hay Day PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 124MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu