Hileli Apk

Hashiriya Drifter v2.2.01 PARA ve Elmas Hileli İndir

Hashiriya Drifter PARA ve Elmas Hileli İndir ve sonsuz sonsuz para sonsuz olsun. Hashiriya Drifter, oyunculara çekici bir drift tarzı getiren Japonya’dan yeni bir yarış oyunudur. Bu oyun güzel arabalar ile Oldschool sokaktan esinlenerek. Hashiriya Drifter benzersiz bir parça, yüksek kaliteli grafikler ve birçok gelişmiş özellik sunar. Bu makalenin yapısında, oyunu ücretsiz indirmek için güvenli bir bağlantı sağlamanın yanı sıra, oyun hakkında ilginç bilgiler sunmak istiyorum. Lütfen aşağıdaki metne bakın!

Hashiriya Drifter PARA ve Elmas Hileli İndir

Hashiriya Drifter, yarış oyunlarının tüm hayranlarına benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda, çekici pistlerde arabanızı kontrol edeceksiniz. Bu durumda, daha fazla puan ve bonus almak için Drift’in güzel durumunu yapabilirsiniz. Hashiriya drifter’ı aynı türün diğer oyunlarından farklı kılan şey, arabayı kontrol etme özgürlüğüdür. Buna ek olarak, yeni araba satın almak veya daha fazla güç elde etmek ve kişiliğinizi vurgulamak için mevcut olanı yükseltmek için parayı kullanabilirsiniz.

İndir Asphalt 8: Airborne Apk Mod

Hashiriya Drifter mobil cihazlar için en iyi drift yarış simülatörlerinden biridir. Kullanıcının sürüş becerilerini birçok pistte bir sürüklenmede göstermesi gerekecektir. Oyunun ana özelliği, buradaki filonun Japon otomobilleri tarafından temsil ediliyor olması ve eski ve modern modellerin olmasıdır. Her araba çeşitli parçalar ve ayarlamalar kullanılarak pompalanabilir. Spoiler, gövde kitleri, hava girişleri ve diğer elemanlar da dahil olmak üzere tüm otomobillere yüzden fazla iyileştirme kurulabilir. Tüm bunlar, havalı grafiklerle birlikte, kesinlikle türün hayranlarını çekecektir.

Hashiriya Drifter PARA ve Elmas Hileli İndir
Hashiriya Drifter PARA ve Elmas Hileli İndir
Hashiriya Drifter PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 700MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
tüm pişirilmemiş stiller
reklam yok

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu