Hileli Apk

Harry Potter Hogwarts Mystery v4.7.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

Harry Potter Hogwarts Gizemi apk mod Infinity Diamond Harry Potter’ın büyücülük dünyasından ilham alan bir RPG’dir. Bu, aynı adlı ünlü TV dizisine dayanan bir macera oyunudur. Oyunda oyuncular gizemlerle dolu büyülü bir dünyayı keşfedecek ve cadı okulu hakkında daha önce hiç açığa çıkmamış sayısız gizemi ortaya çıkaracaklar.

Harry Potter Hogwarts Mystery Infinite Diamonds 2023’ü indirin

Tereddüt etmeden daveti kabul edersiniz ve kendinizi büyülü bir yerde bulduğunuzda, yalnızca büyünün temellerini öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda çevrenizdeki dünyayı keşfeder, gizemli odaları inceler, bulmacaları çözer ve farklı karakterlerle etkileşime girersiniz. Ayrı olarak, sihir ve peri masallarının tüm atmosferini aktaran mükemmel karikatür tarzı grafiklere dikkat çekmeye değer.

ekran görüntüsü

Bir ana karakter oluştur

Harry Potter: Hogwarts Mystery apk sonsuz enerji 2022 oynamaya başlamadan önce oyuncunun ilk görevi mevcut seçenekleri kullanarak tercihlerine uygun bir karakter yaratmaktır. Bu karakterin oyun boyunca size eşlik edeceğini unutmayın, bu yüzden odaklanın ve mümkün olduğunca eksiksiz bir karakter oluşturun.

Özellikle bu oyun oyuncular için yüz, ten rengi, kıyafet, saç modeli, göz rengi gibi pek çok seçenek sunuyor. Bu kesinlikle karakterinizi daha kolay özelleştirmenize yardımcı olacaktır. Zaman kaybetmek istiyorsanız yerleşik rasgele seçim işlevini de kullanabilirsiniz. Sistem otomatik olarak rastgele bir karakter seçecek ve oyuna hemen başlamanıza izin verecektir.

Bir sihir ustası ol

Harry Potter Hogwarts Mystery apk mod sonsuz menüsünün ilk aşamalarında oyuncular, saygın öğretmenlerden deneyim ve sihir öğrendikleri okul aşamasına getirilir. Onların ünlü cadılar olduklarını ve güçlü büyü becerilerine sahip olduklarını unutmayın, bu nedenle okula düzenli devam önemlidir. Oyuncular özellikle yeni büyülerin, iksirlerin ve yeni macera konumlarının kilidini açabilir.

ekran görüntüsü

Bu oyundaki kontroller çok basit, sadece verilen görevleri tamamlamanız, bir tür mini oyun oynamanız gerekiyor, bu oyunlarla tüm yerler kendi aralarında bölünmüş ve karakterin kendisinin katılımı olmadan aralarında hareket ediyorsunuz.

yeni arkadaşlar bul

Arkadaşlık, gerçeklikte ve bu oyunda da en değerli unsurlardan biridir. Bu son derece eğlenceli macerada oyuncular birçok yeni arkadaşın yanı sıra Bill Weasley ve Nymphadora Tonks gibi tanıdık yüzlerle tanışacaklar. Dost veya düşman olabileceklerini unutmayın; Bu yüzden çok dikkatli olun ve onlarla arkadaş olmaya karar vermeden önce çevrenizdeki insanları keşfedin. Biliyorsunuz, Harry Potter’ın bile birçok düşmanı var, bu yüzden bu oyunda düşmanlarınızın olması şaşırtıcı değil.

Karakterleri tanıyın

Harry Potter: Hogwarts Mystery oynarken, koşullara bağlı olarak, oyuncular hikayenin gidişatını etkileyen kararlar verebilir (bazen kalifiye oyuncu sayısı nedeniyle seçim engellenir). Aynı zamanda Albus Dumbledore, Rubeus Hagrid, Severus Snape veya Minerva McGonagall gibi birçok ilginç karakterle etkileşime giriyorsunuz. Tüm bunlara rağmen, bu oyunun ünlü Harry Potter serisini seven oyuncular için gerçekten harika bir seçim olduğunu düşünüyoruz.

farklı görevler

Oyunun görev sistemi nispeten çeşitlidir, bu nedenle oyuncular bunları tamamlamak için enerji harcar. Karakterleri konumlar arasında taşımak, yeni kıyafetlerin kilidini açmak için seviye atlamak ve daha fazlası için ekrana dokunun. Oyundaki her görev, oyuncuların farklı görevleri tamamlamasını gerektirir, bu nedenle her zaman bir sonraki zorlukla yüzleşmeye hazır olmalısınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hataları düzelttik ve iyileştirmeler yaptık

Android 4.4 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Yeterli elmasınız olmasa bile elmaslarla enerji satın alabilirsiniz (Modu kullandığınız için yasaklanabilirsiniz!).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Terraria v1.4.4.9 Apk Modu [Mod Menu / Imortalidade]

Karanlık Enigma 2 v4.5.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Benji Bananas v1.48 Apk Modu [Bananas Ilimitadas]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu