Hileli Apk

Harry Potter: Hogwarts Mystery v4.1.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Harry Potter: Hogwarts Mystery PARA ve Elmas Hileli İndir – harika bir macera projesi, aksiyonunuz Hayatta Kalan Çocuk hakkında kült evrende gerçekleşiyor. Burada, oyuncular kitaplarda ve filmlerde birçok kişi tarafından bilinen etkinliklere katılmaya değil, posta baykuşunun uçtuğu çocuklardan biri gibi hissetmeye davet edilir. Onlar artık hogwarts öğrencileri. Üniversitelerin dağıtımından geçmek, derslere gitmek, bir ev inşa etmek, okul hayatına katılmak ve kendilerini buranın sırlarına ve entrikalarına kaptırmak zorunda kalacaklar. Orijinal kaynağın hayranları bu maceradan çok daha mutlu olacak.

Harry Potter: Hogwarts Mystery PARA ve Elmas Hileli İndir- Oyunun kademeli geçişi kahramanın yeni arkadaşlarla tanışmasına izin verecek ve başlangıçta çok olumsuz olacak, ancak zamanla iyiliğinizi ve saygınızı kazanabileceksiniz. Diyaloglar çok uzun görünmüyor, görevler bazen tekrar ediyor ve sihirli değnekleri sallıyor oyunun ilk aşamalarında olduğu kadar ilginç görünmüyor. Her durumda, gerçek bir sihir ve sihir hayranıysanız, Harry Potter: Hogwarts Mystery sizin için harika bir keşif olacaktır.

Harry Potter: Hogwarts Mystery PARA ve Elmas Hileli İndir apk mediafire 2021

Her karakteri diğerlerinden tamamen farklı hale getirmek için Harry Potter Hogwarts Mystery, oyuncuların tam bir özelleştirme seçeneğini keşfetmelerini sağlar. Burada karakterlerinizde beğendiğiniz ve sevmediğiniz her şeyi seçebilirsiniz. Büyücülük ve iksirlerin büyülü sanatlarını öğrenmek isteyenler için Harry Potter Hogwarts Mystery sizin için mükemmel bir yer. Zamanınızı farklı sınıflara katılarak geçirin, yeni büyüler, iksirler, büyüler hakkında bilgi edinin ve çeşitli uygulamalarla becerilerinizi geliştirin.

Projenin oynanışı birçok diyalog ve misyon etrafında inşa edilir. Diyalog ilerledikçe, tarihin gelişimini etkileyecek belirli olayların bir tarafını ve gelişimini seçmeniz gerekecektir. Kahramanımız, Harry Potter evreninde alışık olduğumuz büyülü disiplinleri inceleyebilecek, iksirler hazırlayabilecek, süpürge üzerinde uçabilecek ve daha fazlasını yapabilecek.

Oyunun konusu, ne yazık ki, J.K. Rowling’in yaratılmasıyla sadece kısmen iç içe geçmiştir. Kahramanı ve arkadaşlarını doğru yolda öğretecek öğretmenler dışında en sevdiğiniz karakterleri burada göremezsiniz. Oyunun aksiyonu Harry Potter’ın doğumundan çok önce gerçekleşecek, ancak o zaman bile, birçok kişi tarafından sevilen okul birçok sır ve ilginç an ile doluydu. Buna ek olarak, oyun ayrıca oyuncuların kardeşlerinin son kaybolmalarıyla ilgili bir soruşturmaya katılacakları son güncellemelerle yeni maceralar da içeriyor. Harry Potter Hogwarts Mystery ile tamamen yeni bir hikayenin tadını çıkarın.

Ayrıca Clash Royale PARA ve Elmas Hileli İndir

harry potter indir: Hogwarts Mystery Apk Mod sınırsız para
harry potter indir: Hogwarts Mystery Apk Mod sınırsız para
harry potter indir: Hogwarts Mystery Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 145 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Kristaller için enerji satın alabilirsiniz, yeterli olmasa bile

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu