Hileli Apk

Happy Color v2.11.7 PARA ve Elmas Hileli İndir

Happy Color PARA ve Elmas Hileli İndir Sadece bir dizi 2D görüntü ve renk düzenlemesi olmasına rağmen, oyun o kadar basittir ki, okul öncesi çocuklar da oynayabilir, ancak Happy Color, özellikle gerektiğinde zaman öldürmek için oynamayı sevmeyenler için çok bağımlılık yaratan bir türdür. Uygulamayı yalnızca birkaç kez açın. Bu iş bitti. Bir gün geçtiğini fark ettiğinde artık çok geç. Tabii ki, bu oyunu oynamak için sabırlı olmaya karar vermeniz gerekir. Sadece 1 dakikada güzel bir resim çizemezsin. Her şey yavaş gitmeli.

Happy Color PARA ve Elmas Hileli İndir

Rahatlamak ilk duygudur. Aklım hiçbir şey düşünmek zorunda değil. Sadece sayı seçmeye, renkleri seçmeye odaklanın, rengin doğru olup olmadığını düşünün. Ayrıca, peri masalını hatırlar ve birkaç soruya cevap verirsiniz: “Karakter bu rengi mi giydi?”, “Her şeyi değiştirdim mi?” Happy Color oynarken, zihninizde, sadece bu düşüncelere sahip olmak. Ve yorucu bir iş gününden sonra, özellikle de memnun olmayan bir müşteri bulduktan sonra zihin için çok sağlıklılar.

Sonra sevinç hissi geliyor. Mutluluk demek biraz fazla ama mutluluk zihninde dolu. Tona uyan bir renk seçmenin mutluluğunu, bu ayrıntıya hayran olmaktan mutlu, karmaşık bir resmi tamamlamanın mutluluğunu. Sonunda gerçek bir sanat eserini tamamladım. Bazen hayatın fırtınayı atlatman için küçük zevklere ihtiyacı vardır.

Happy Color PARA ve Elmas Hileli İndir
Happy Color PARA ve Elmas Hileli İndir
Happy Color PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 44MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Kilidi Açıldı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu