Hileli Apk

GTA San Andreas v2.10 [Elmas Hileli / Cheats] Mod Apk

GTA San Andreas apk 2022 Ücretsiz indirin PC’den gelen bir üçüncü şahıs oyunudur Android🇧🇷 5 yıl hapis yattıktan sonra Los Santos’taki evine dönen Carl Johnson olarak oynuyorsunuz. Yıllar boyunca birçok değişiklik oldu ve Carl çetesinin itibarını ve etkisini geri kazanmaya karar verdi.

Android için GTA San Andreas Sonsuz Para Güncellendi 2022’yi ücretsiz indirin!

Oyuncular yolculuklarına Los Angeles şehrinden esinlenerek Los Santos’ta başlarlar. O zaman, modern San Francisco şehrinin modeli üzerine inşa edilmiş olan operasyon alanını San Fierro’ya genişletmek sizin işiniz. Ve son olarak, Las Vegas’ın oyun başkentinden Las Ventura şehrini devralmak, o adadaki en güçlü kişi haline geldi.

    Grand Theft Auto: San Andreas ekran görüntüsü

Blokta geri döndüğünde, bir grup yozlaşmış polis onu cinayetle suçlar. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için San Andreas eyaleti boyunca bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

GTA SA sonsuz para

GTA San Andreas ücretsiz indir mobil sonsuz para çeşitli sinematik sahneler, çeşitli görevler ve tüm dünyaya yayılmış birçok mini oyun sunar. Oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca. Şimdi ücretsiz olarak sunulan ünlü Grand Theft Auto: San Andreas ile San Andreas’ın kaotik mahallesine dönmeye hazır olun.

Bu destansı, aksiyon dolu kurtuluş hikayesinde ünlü mahalleyi Carl Johnson olarak geri alın. San Andreas (Los Angeles merkezli), San Fierro (San Francisco merkezli) ve Las Venturas (Las Vegas merkezli) şehrinde sayısız yan görevle birlikte çeşitli görevleri üstlenin.

    Grand Theft Auto: San Andreas ekran görüntüsü

Grand Theft Auto San Andreas beğenilen Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. Oyun, Carl “CJ” Johnson’ın istismarlarını takip ediyor. Annesinin cenazesine katılmak için San Andreas mahallesine döner. Kendinden öncekiler gibi, GTA: San Andreas bir intikam, kefaret ve ihanet hikayesidir.

Hacked GTA San Andreas’ın Özellikleri: Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış yüksek çözünürlüklü elden geçirilmiş grafikler. Fiziksel kontroller, tam kamera kaydırma ve hareket kontrolü için çift analog çubukları destekler. Yalnızca gerektiğinde düğmeleri göstermek için bağlamsal seçeneklere sahip üç kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontroller.

    Grand Theft Auto: San Andreas ekran görüntüsü

Android 7.0 veya üzeri gerektirir.

TAM APK İNDİR

VERİ İNDİR (MOD)

Modda ne var ?: Para modu verilerde.
apk yüklemek, ve verileri Android/Data’ya taşıyın.

GTA San Andreas mod menüsü

GTA SA için Cleo Menu Mod, 80+ ücretsiz, etkinleştirmesi kolay hilelerin yanı sıra Araçlar, Silahlar, Sonsuz Yaşam, Aranmayan Seviye ve çok daha fazlasını içeren bir moddur. Bu yüzden, o paradan tasarruf etmek istiyorsanız, oyunu makalenin altındaki APK bağlantısından indirin.

MOD MENÜSÜ İNDİR

OBB’Yİ İNDİR

Modda ne var ?: Mod menüsü çökerse, şuraya gidin: Yapılandırma / Uygulamalar / Zorla oyundan çıkın ve yeniden başlatın🇧🇷

Android/Obb’daki veriler

GTA Motovlog 2022’yi indirin

Gta San Andreas Motovlog apk, GTA San Andreas için bir moddan başka bir şey değil, bu modda XJ6, Hornet 600F, XRE 300, CG 125, 150 ve diğerleri gibi birkaç motosiklet bulmak mümkün. Ayrıca, birkaç Brezilya arabası ve senaryosu da var.

GTA MOTOVLOG İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu