Hileli Apk

GTA 5 Mobile v0.7 APK – Atualizado 2023 Mod Apk

GTA 5 Mobil APK Uzun süredir GTA hayranıysanız, bu oyunu kesinlikle kaçıramazsınız. Bu oyunda dört gözle bekleyeceğiniz pek çok yeni şey var. Bu oyunda, her biri farklı geçmişe sahip ama aynı amaca sahip 3 ana karakteri tanıttılar.

GTA 5 Mobile’ı ücretsiz indirin 2023 mediafire

Her birini aynı anda oynayabilirsiniz ancak karakterler arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz. Ancak bu oyunda paraleldirler, bu da her eylemin sonuçları olduğu anlamına gelir. Bu, yaptığınız her eylemin karakterler için farklı sonlara sahip olacağı anlamına gelir. Oyunla ilgili en iyi şey, mükemmel grafikler, yenilikçi oynanış ve tehlikeli durumlarda keşfedilecek ve canlandırılacak çok sayıda karakter.

Kick The Buddy Remastered v1.14.11 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Zombie Frontier 3 v2.50 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Gang’s Town Story v0.24 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

.meiodopost a { renk: #10a571; Yazı tipi ağırlığı: 500! önemli; }

GTA 5 Mobil APK

aynı şekilde oynama

Grand Theft Auto V apk 2023’ü bu kadar ünlü yapan şey, inanılmaz derecede gerçekçi ve akıcı oynanışıdır. GTA 5’te aynı şekilde oynayabilirsiniz, ancak daha pürüzsüz ve daha gerçekçi bir oyunla. Oyun, yıllar önce piyasaya sürülmesine rağmen hala günümüz standartlarında. Burada özgürce hareket edebilirsiniz, ancak daha yumuşak grafiklerle. Ayrıca farklı yerlere gidip vatandaş gibi davranabilirsiniz.

GTA’daki birçok görev apk ücretsiz indir Android Mediafire

Herhangi bir ücretsiz indir GTA 2023 oyununda olduğu gibi bu oyunda da birçok görevi tamamlayacaksınız. İlk olarak, Michael ve Trevor’ın bir banka soyduğu Ludendorff. İşler iyi gitmiyor ama Michael ölmüş numarası yapıyor ve hala yaşıyor. Ardından çeşitli araba yarışlarına katılabilir, düşmanlarla savaşabilir, insanları kurtarabilir ve soygunlar gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı oyun karakterleri

Burada kolay tamamlama için soygununuzu önceden planlayabilirsiniz. Her birinin, onları benzersiz kılan özel becerileri ve deneyimleri vardır. Karakterlerden bahsetmişken, Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clinton’ı oynayabilirsiniz. Bu oyunda karakterinizin kıyafetlerini ve görünüşünü de özelleştirebilirsiniz. Saç stillerini ve ayakkabılarını beğeninize göre değiştirin.

Android Mediafire için GTA apk ücretsiz indirme

büyük harita

Los Santos şehri, franchise tarihinin en büyüğüdür. Bu harita Los Angeles, California’da bulunur ve orada gördüğünüz her şeyi yeniden üretir. Birçok bina ve yoğun trafik ile yoğun bir metropoldür. Paskalya yumurtaları ve gizli görevler bulmak için devasa şehirde dolaşabilirsiniz. Sonuç olarak, bu harita oradaki en heyecan verici haritalardan biridir.

Komik silahlar ve araçlar

Bu oyunda her zaman olduğu gibi çok fazla silah var. Tabancalar, yakın dövüşçüler, av tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve hatta el bombası fırlatıcıları var. Hepsini oyunda donatın ve patlatın! Yolda kilidini açıp almak için birçok şey var. Bu oyunda atmak için silahlar ve özel silahlar da alabilirsiniz.

HD kalitesinde grafikler

Söylemeye gerek yok, Android için GTA 5, GTA serisindeki tüm oyunlar arasında en gerçekçi ve güzel grafiklerden birine sahip. Bugün hala kullanılan 4K çözünürlüğe sahiptir. Bu, çoğu modern oyunla aynı seviyede, ki bu inanılmaz bir gerçek. Karakterlerden mekanlara kadar her şey gerçekçi bir şekilde çizilmiş.

Ücretsiz GTA İndir 2023

Neler Yeni !

Çeşitli düzeltmeler ve iyileştirmeler.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Kick The Buddy Remastered v1.14.11 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Zombie Frontier 3 v2.50 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Gang’s Town Story v0.24 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu