Hileli Apk

Grow Empire Rome v1.26.6 [Elmas Hileli] Mod Apk

Grow Empire Rome apk mod sonsuz para ve elmas Bu sadece Julius Caesar için oynaman gereken bir strateji. Ünlü imparator, Avrupa’nın tüm halklarını fethetmeyi ve Roma’yı merkezi ve kalesi yapmayı hayal ediyor ve kullanıcının bu zor görevde ona yardım etmesi gerekiyor.

İçinde Empire Diamond Sonsuz büyütün Ana karakter, sınırları Roma’dan olabildiğince uzağa itmeye ve böylece tam teşekküllü bir imparator olmaya karar veren Sezar olacaktır. Emir verildi, lejyonlar yola çıktı ve çok çeşitli yolları kat etti.

Ayrıca indirin:

State of Survival v1.18.50 Apk Modu [Habilidades sem Atraso]
Tower Conquest v23.0.17g Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Summoners Greed v1.51.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

Grow Empire Rome Hack Sonsuz Para geliştiricilerin birkaç türü karıştırmış olmalarıdır: kule savunması ve RPG öğeleri. Ancak bu oyunun asıl amacı, türün diğer temsilcilerinden hala farklı değil – imparatorluğunuzu geliştirmek ve büyüklüğünüze karşı çıkan herkesi yok etmek. İtalya, Galya, Kartaca ve İber Yarımadası’ndan gelen klanlara ve barbar ordularına karşı savunmak için kalenizi yükseltin.

Öncelikle barbarların sürekli saldırısı altında olan ana üssünüzü korumak için tüm önlemleri almalısınız. Birliklerinizi her dalgayı yansıtacak şekilde yönlendirmelisiniz. Düşmanları öldürmek ayrıca üssünüzün duvarlarını hızlı bir şekilde yükseltmek için kullanabileceğiniz altın da kazandırabilir.

ekran görüntüsü

Ayrıca, okçuların saldırı gücünü büyük ölçüde artırın, saldırıları püskürtmede çok yardımcı olan temel savunmayı ve balistayı geliştirin. Seviyenizi yükseltebilirseniz, savaşçılarınızın ve diğer niteliklerinizin performansını iyileştirebilirsiniz.

Bu oyunda birlikler için yeni seçenekler açmayı ve onları geliştirmeyi başarırsanız, onları hemen dünya haritasına taşıyabilir ve düşmanlara saldırabilirsiniz. Ayrıca fethedilen her bölgeden iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Oyun oldukça parlak ve iyi çizilmiş grafikler sunuyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Küçük hata düzeltmeleri.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Para, harcadıkça artar; – Elmaslar harcadıkça daha çok kazandırıyor; – XP puanlarını harcadıkça daha fazla kazanırsınız; – İksirler, harcadıkça daha fazlasını alır.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Kings Blood Savunma v1.3.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Summoners Greed v1.51.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Clash of Kings v7.33.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu