Hileli Apk

Grow Empire: Rome v1.14.4 PARA ve Elmas Hileli Mod

Grow Empire: Rome PARA ve Elmas Hileli Mod – Oyunun yaratıcısı, Roma İmparatorluğu’nun güçlü başkenti ROMA’nın doğuşu, oluşumu ve büyük gelişiminden ilham almaktadır. Bu aslında küçük bir yerleşim yeriydi, ilk köylüler sadece yaşamak için çok çalışıyor, savaşları veya fetihleri hiç düşünmüyordu. Lord Romulus’un komutası ve liderliği altında, Roma ordusu yavaş yavaş hakimiyet kurdu. Orta Asya, Avrupa, Kuzey Afrika ve Akdeniz çevresindeki diğer toprakları içeren büyük bir araziyi yönetti. Oyunun biraz yaygın olduğu ve Roma’nın tarihini cesurca gösterdiği, böylece oyuncuların bilgilerini tamamlamalarına ve oyuncunun düşüncelerini eğitmelerine yardımcı olduğu söylenebilir.

EN İYİ GRAFILAR

Oyun çok fazla hafıza alanı tüketmese de, görüntülerin dikey senkronizasyonu tekniği ile, oyunun görüntüleri oyuncuların MÖ 700 civarında Roma halkının yaşam biçimini ve kıyafetlerini tanımlamalarına, biraz stillerini görselleştirmelerine yardımcı olmak için son derece canlı ve gerçekçi hale geliyor.

Her özel bağlama göre, oyunun sesi de teatral, ülkenin gelişim aşamasına göre heyecan verici. Örneğin, çiftçinin yetiştirdiği bir ülke inşa ederken, oyunun sesi pürüzsüz ve huzurludur. Askerleri fethetmek, kaleler yerleştirmek, birlikleri seçmek veya savaşmak için yönlendirerek, oyun müziği daha yoğun ve dramatik olacaktır.

Grow Empire: Rome PARA ve Elmas Hileli Mod

Oyun, Roma’nın Roma İmparatorluğu tarihiyle aynı temel üzerine inşa edilmiş. Oyuncular basit modda başlayacak ve zorluğu kademeli olarak artıracaklar. Araçlardan yoksun bazı insanlar arasında, oyuncular görevleri daha hızlı tamamlamalı, hediyeler almalı ve oyuncuların oyunda ülkeyi daha güçlü olmalarına yardımcı olmak için malzeme olmalıdır. Oyuncunun ülkesi ne kadar erken gelişirse, bir ordu diğer toprakları o kadar hızlı fethedebilir. Güçlü bir ülke inşa edildikten ve geliştirildikten sonra, tamamen ücretlerle dolu, kalenin nüfusu giderek kalabalıklaştı ve kaynaklar giderek azaldı.

Ülkenin lideri, kaynak bulmanın, ülkenin kalkınma alanını genişletmenin yollarını düşünmesi gereken oyuncudur. Şimdi, sadece yeni toprakları fethetmek için birlikleri yönlendirmenin yolu ülkenizin ihtiyacı olan şeye sahip olabilir. Birliklerinizi yeni toprakları ve bölgeleri fethetmeye yönlendirdiğinizde, oyunun zorluğunda muhakeme yeteneğiniz artar. Kaç generalin, birliklerin toprağı fethetmek için gittiğini, kaç maaş ve silah olduğunu hesaplamalı ve manganın dövüş tarzını organize etmeliyiz. Böylece, oyuncu her özel durumda savaşmak için takımın taktiklerini ve düşüncesini en üst düzeye çıkaracaktır.

Grow Empire: Infinite Diamond Rome oyununu oynayarak,oyuncular MÖ 700’den itibaren Roma’nın eserleriyle ilgili bilgilerle kendilerini donatabilirler. Oyuncular aynı zamanda o zamanın Roma İmparatorluğu’nun kahramanları ve generalleri hakkında da bilgi edinmeli, ancak tarih okurken hepsini hatırlamak zordur. Bu aynı zamanda oyuncuların hikayeyi hatırlamasının bir yoludur.

TAKIP EDEN EKIPMANLAR

Her bölüm oyuncuları, askerlerin ortalaması olan her ekran aracılığıyla binaları, silahları veya insan üretkenliğini yükseltecek. Görev ne kadar hızlı tamamlanırsa, yükseltme de o kadar hızlıdır. Kullanıcılar antik Avrupa’da 120 şehri fethetmek zorunda kalacak ve şehrin kilidini açmak için 18 beceriye yardımcı olmak için aralarından seçim yapabileceğiniz 7 kahraman sürümü olacak. Özellikle 3 seviyeli kartlar için 6 güç-up ile, göreviniz seviye ve her kale hakim ve daha güçlü sürümler oluşturmak için düşmanları yenmektir. Kendinizi barbar klanlardan ve ordulardan koruyun, aksine, bölgenizi genişletmek ve ulusunuzun zenginliğini artırmak için onları fethedin.

Ayrıca My Cafe – Kafem PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyun sayesinde Roma İmparatorluğu’nun tarihini ve gelişimini daha iyi anlayabilecek, Roma ordusunun büyüklüğü hakkında bilgi edinebilecek ve Roma ordusunun içinden geçtiği topraklar hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Oyuncuların yapabileceği bir ülke oluşturmak, geliştirmek ve genişletmek için tarihsel bilginizi kullanın. Kararlarınızda, durumlarınızda ve dava anlaşmalarınızda iddialı eğitim alın. Sevdiğiniz insanlarla evde oyun oynarken her türlü duyguyla gerçekten heyecan verici ve ilgi çekici bir zaman yaşamaktan daha iyi ne olabilir. Uzun bir çalışma ve çalışma gününden sonra yorucu zorlukları unutmak için gerçekten gelişen günün anlarını göreceğiz.

indir Grow Empire: Rome Apk Mod unlimted para
indir Grow Empire: Rome Apk Mod unlimted para
indir Grow Empire: Rome Apk Mod unlimted para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 74 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu