Hileli Apk

Grow Castle v1.36.9 PARA ve Elmas Hileli İndir

Grow Castle PARA ve Elmas Hileli İndir Kulelerle ilgili olarak, yukarıda da belirttiğim gibi, iki tür vardır: birincil ve ikincil. Kule, düşmanlara karşı korumanız gereken hedeftir. Belirli bir zamanda yok edilirse, oyun hemen sona erecek ve önceki dalgadan tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Ana kule, birçok birlik birimi içerebildiği ve birçok özel yeteneğe sahip olabileceği için bazı özel avantajlara sahiptir. Buna ek olarak, HP ve MP’yi artırmak için yükseltilebilirler. Buna ek olarak, yardımcı kulenin tek bir yeteneği vardır (her biri farklı bir yeteeğe sahiptir) ve üniteleri yerleştirmek için sadece bir konuma sahiptir.

Düşman tarafında, sürekli güçleniyorlar. Bir noktada patronlar ortaya çıkacak. Harikalar, daha fazla HP’ye sahipler ve korkunç yıkıcı güce sahipler. Kule daha fazla dayanamadan ordunuzun saldırılarının yeterince hızlı olduğundan emin olun.

Ancak, patron en korkunç şey değildir. Karşı karşıya olduğunuz canavarlar hızla büyüme eğilimindedir. Hatta kuleler inşa ediyorlar ve kendi cadıları var. Saldırı hızını, savunmayı artırmak ve hatta savaş alanına büyük ejderhalar getirmek için büyüsünü sürekli kullanırdı. Bu, gelecekte karşılaşacağınız zorluklar için bir uyarıdır.

Grow Castle PARA ve Elmas Hileli İndir

Şu anda, Grow Castle 120 üniteye kadar sahiptir, böylece taktiklerinizi özgürce özelleştirebilirsiniz. Her biri özel yeteneklere sahiptir ve farklı etkiler getirir. Örneğin, sihirbazlar düşmanları dondurabilir, büyücüler fırtınalar yaratabilir, Stoner ise düşmanlara büyük taşlar atabilir. Buna ek olarak, saldırı mesafesi, hasar ve deneyim noktaları tamamen farklıdır. Bu oyunda bulalım!

Grafikler ve efektler basittir

Görüldüğü gibi Grow Castle sadece oynanış alanında değil, grafiklerde de yer almaktadır. Karakterlerin yüzleri yoktur, ancak yalnızca şekilleri vardır. Ancak bu, tasarım ekibinin bu oyundaki dikkati olmadığı anlamına gelmez. Daha çok patlama etkilerine veya saldırılarda büyüye odaklanırlar. Genel olarak, çekicidirler ve hala ilginç hissetmenizi sağlarlar.

Diğer bazı özellikler

Gerçek bir meydan okuma istiyorsanız, sonsuz moda girin. Burada, savaş uzun sürdü. Buna ek olarak, loncanızı inşa edebilir ve üyelerinizi işe alabilirsiniz. Sömürge alanları inşa edin, madeni para kazanmak için madencilik işçilerini işe alın. LAB odasında yeni kahramanlar tanıtın ve oluşturun. Büyümek ve güçlenmek için her şeyi yapmalısın. Gerçek zamanlı skor tabloları sistemdeki tüm oyuncuları değerlendirecek ve onlara adınızı yazma şansınız olacak mı?

Ayrıca Grow Empire: Rome Apk Mod İndir

Grow Castle ilginç ve çok fazla eğlence içeriyor. Ek olarak, bu oyun nispeten düşük bir kapasiteye sahiptir, sadece yaklaşık 40 MB ve bir Android 4.1 + işletim sistemi gerektirir, bu nedenle düşük maliyetli cihazlar için uygundur. Bu, oyuncuların en iyi deneyimi yaşayabilmeleri için sorunsuz çalışma sağlar.

indir Grow Castle Apk Mod sınırsız para
indir Grow Castle Apk Mod sınırsız para
indir Grow Castle Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 41MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu