Hileli Apk

Grimvalor v1.2.2 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Grimvalor apk mod sonsuz para benzersiz silahları ve becerileri ile canavar sürülerini yok eden cesur bir kahramanın hikayesini anlatıyor. Bir lonca görevini tamamlar ve Vallaris krallığının eteklerini keşfederseniz, kendinizi çok karanlık bir ülkede bulacaksınız.

Usta beceriye dayalı dövüş, Grimvalor’un hepsi açıldı Düşman kalıplarını öğrenin ve tüm öfkenizle onları yok edin. Vallaris’in yıkık topraklarını keşfedin, teçhizat bulun ve yükseltin ve karakterinizi yükseltin. King Valor’un çılgınlığının mirasıyla yüzleş ve kazan!

ekran görüntüsü

Grimvalor Free Shopping’de, zemin ayaklarınızın altında çöktüğünde ve kendinizi farklı canavarlar ve şeytanlarla dolu garip bir zindanda bulduğunuzda arayışınız cehenneme gidecek. Kendini topla, kılıcını kaldır ve savaşa katıl.

Keşfedilmemiş toprakları keşfedin, düşmanlarınızın alışkanlıklarını ve becerilerini öğrenin ve onları parçalara ayırarak güçlü ve ölümcül saldırılarla yok edin. Vallaris krallığının kalıntılarını örten karanlık uyanır ve size bir savaş verir, ancak bu topraklara ışığı geri getirmek sizin gücünüzdedir.

ekran görüntüsü

Harika bir film müziği ve çok güzel ve ayrıntılı grafikler içeren bir yığında kasvetli ve bazen tehditkar bir şekilde şaşırtıcı ortam, bu oyunun geçişini unutulmaz bir macera haline getiriyor. Kahramanınızın farklı becerileri var, ancak ana becerisi becerilerin birleşimidir.

Karakterinizin ekipmanını yükseltin ve modernleştirin ve daha güçlü düşmanlarla savaşmak için özelliklerinizi yükseltin. Bu harika oyunun 5 bölümünün tamamını gözden geçirin ve bu toprakları yöneten karanlık kral Valor’a karşı savaşın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

• Daha fazla zorluk, yeni ekipman ve büyülü bir dünya içeren yeni bir Oyun+ modu ekler. • Yedi yeni dil için çeviriler ekler: français, almanca, italyanca, 日本語, Portekizce, русский ve español • Örümcek benzeri düşmanları alternatif bir tasarımla değiştiren Arachnophobia modunu ekler. • Seviyeler arasında iyileştirilmiş yükleme süresi.

Android 4.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Oyunun tam sürümü etkinleştirildi; – Ölümsüzlük modu; – Yüksek hasar; – Sınırsız ruh enerjisi; – Geliştirici hileleri menüsünü göster.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu