Hileli Apk

Graveyard Keeper v1.129.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Graveyard Keeper apk mod sonsuz para Bu eğlenceli android simülatörde bir mezarlığın sahibi gibi olacaksınız ve aynı zamanda zengin olup işinizi büyütmeye çalışacaksınız. Gerçek bir girişimci olarak, para kazanmanın, tasarruf etmeye çalışmanın ve ayrıca tüm kaynakları kullanmaya çalışmanın tüm yeni ve yeni yollarını düşünmeniz gerekir.

Graveyard Keeper Infinite Money 2023 İndir Mediafire

Yararlı şeyler aramak için bu oyun dünyasını keşfedin, çeşitli kaynaklar toplayın ve yeni öğeler oluşturun, mezarlığınızı geliştirin ve adım adım karlı bir işe dönüştürün. İlginç simya malzemeleri bulabileceğiniz mistik zindanları keşfedin, bunlara dikkat edin, etrafınızdaki her şeyi zehirlemeyin.

Ayrıca indirin:

Boşta Melekler v4.33.0.021705 Apk Modu [Itens Grátis]
Moda İmparatorluğu Butik Sim v2.97.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Bebek Malikanesi v1.53.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

Aslında mezarlıklar söz konusu olduğunda biraz korkacağız. Bu mezarlığı yönetmek zorunda olsaydınız, nasıl görünürdü? Korkunç, değil mi? Oyun, oyuncuların harika anları ve korkuyla yüzleşme anlarını deneyimlemelerini sağlamak için bu cesur fikri benimsiyor. Yavaş yavaş dersler çıkarır ve bu korkunun üstesinden geliriz.

Pek çok serinin devamı niteliğinde olan oyuna o korku bittiğinde daha çok korku giriyor; Her seri kendi markasını ve yeniliğini getiriyor. İşin en ilginci yüzbinlerce mezarın olduğu terkedilmiş mezarlığı biz devralıyoruz. Gece burada kalıp bu mezarlara bakmalıyız. Dürüst olmak gerekirse, korkunç olacak ve bizi karşı koyamayacak kadar şaşırtan anlar oluyor. Oyun bize gerçek hayatta olmayacak ilginç duygular yaşatıyor.

ekran görüntüsü

Oyuncu, tüm cesetleri barındırmak için mezarlığın alanlarını kat kat arttırmalıdır. Yeni yardımcı ekipman kullanımı sayesinde inşaat işleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Burası kutsal bir yer olduğu için her şeyin önceden belirlenmiş ve önceden belirlenmiş bir düzene göre ilerlemesi gerekir. Kötü ruhların gözünden kaçmak için Mezarlık Bekçisi’nde istenmeyen olaylar olamaz.

Büyük bir mezarlık inşa ettikten sonra, diğer tüm alanlara ulaşmak çok zaman ve çaba gerektirdiğinden yönetim karmaşık hale gelir. Ulaşım imkanı olsa da çok tatmin edici olmayacaktır. Bir yerden bir yere kolayca ve rahat bir şekilde gitmek için her birimizin kestirme yollar bulmaya ihtiyacı var. Zamandan ve çabadan tasarruf edin ve seyahat masraflarından tasarruf edin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– optimize edilmiş bellek kullanımı – düşük belleğe sahip cihazlarda sabit çökmeler – diğer değişiklikler ve iyileştirmeler

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Çok para; – DLC paketinin kilidi açıldı

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Evoland 2 v2.2.0 Apk Modu [Mod Menu / Imortal]

Kesintisiz Şövalye 2 v2.8.6 Apk Modu [Energia Infinita]

Almora Darkosen v1.1.19 Apk Modu [Premium / Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu