Hileli Apk

Grand Theft Auto III v1.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

Grand Theft Auto III sonsuz para ünlü oyun GTA3 artık Android’de! Serinin 3D grafik kullanan ilk oyunu, öncekilere kıyasla yeni bir esinti ve deneyim getiriyor. Şimdi oyuncular, efsanevi Liberty City’den Claude rolünü üstleniyor ve tehlikeler ve komplolarla dolu bir dünyada yeni bir maceraya atılıyor.

Android için GTA III’ü ücretsiz olarak indirerek oyuncular her şeyi kendileri keşfedecekler: hikayeler, görevler, görevler ve yeraltı dünyasındaki yaşamın birçok yönü. Ek olarak, oyuncu ünlü bir yeraltı figürü olan Claude olarak oynayacak, ancak şimdi Liberty City’de hayatta kalmak ve gelişmek için birçok farklı aileye veya mafya çetesine karşı savaşması gerekiyor. Ayrıca olay örgüsü ayrıntılı ve canlı bir şekilde anlatılıyor ve oyuncunun mükemmel seslendirme ve devrim niteliğindeki sinematografisiyle birleştiğinde, oyuncular şehrin her küçük detayını veya gizemini derinlemesine inceleyip özümseyebiliyor.

    Grand Theft Auto III: Ekran Görüntüsü

Patlayıcı, hızlı tempolu macera oyunu

Oyun, aksiyon-macera türüne aittir, ancak oyuncuların karşılaştıkları her şeyi keşfedebilecekleri veya ortalığı kasıp kavurabilecekleri bir açık dünya şehri kullanır. Ek olarak, oyun tamamen oyuncuya silahları özgürce kullanma veya herhangi bir şeye saldırma yeteneği dahil olmak üzere herhangi bir kaynak veya aracı göstermeye odaklanmıştır.

Birçok sürpriz sizi bekliyor

Ek olarak, her eylemin bir sonucu vardır ve oyunun hızı, yok etme hızına veya oyuncunun tehlikesine bağlı olarak kademeli olarak artar. Hepsi bu kadar da değil, oyuncuların eğlenebileceği ve 3D ortamın yanı sıra ilk neslin özünün yavaş yavaş tadını çıkarabileceği şehirde birçok aktivite veya sürpriz olacak.

Grand Theft Auto III özellikleri: Görsel olarak çarpıcı modeller Güncellenmiş grafikler, karakterler ve araçlar HD kalitesinde çözünürlük Dokunmatik ekranlı cihazlar için optimize edilmiş oyun deneyimi Mobil platform için özel kontroller Sayısız oyun saati bazı USB denetleyicileri için Gamepad desteği Daldırma ile entegre Dokunsal Titreşim Geri Bildirimi ile izleme deneyiminizi özelleştirin yeni video ayarları

    Grand Theft Auto III: Ekran Görüntüsü

Olağanüstü hassasiyet için hızlı kontroller

GTA III, özünde harika bir platform oyunudur, bu nedenle oyunculara mobil platformlarda en iyi deneyimi sunmak için birçok ince ayar ve iyileştirme içerir. Ayrıca, sert koşu ve hafif atış dahil olmak üzere nesnelerle etkileşim için birçok özel mekanik ekler.

Kontroller farklı oyun alanlarına uyum sağlar

Ek olarak, konsol, arazi veya araç özelleştirmesine göre sürekli değişiyor ve oyuncuların kontrol sistemi kaynaklarını ve daha fazlasını değiştirmesine olanak tanıyor. Daha da iyisi, karakterlerin çevreye göre hareketi büyük ölçüde iyileştirildi ve oyuncular önceki sürümlere göre daha hızlı tırmanabiliyor veya araçlara erişebiliyor.

Heyecan verici ve tehlikeli görevler

Oyunun hikayesi, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak şehre yayılmış çok sayıda farklı göreve bölünmüştür. Göreve giden yol basit: herhangi bir araçla radarda gösterilen hedefe ulaşın. Ancak, bazı görevlerin farklı başlangıç ​​yöntemleri vardır ve oyuncuların ana içeriğe devam etmek için koşulları karşılaması gerekir.

Açık bir dünyayı keşfedin

Etkileyici bir şekilde, her görev, oyuncuların oyunda bulunan tüm özellikleri ve işlevleri keşfetmesine ve hatta daha birçok yeraltı gizeminin kilidini açmasına olanak tanır. Ana hikayeye göre oyuncular, kişiliği ve onun etrafında dönen aileleri de dahil olmak üzere karakterde büyük değişiklikler görecekler.

    Grand Theft Auto III: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Genel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Android 7.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

ORİJİNAL APK İNDİR

VERİLERİ İNDİR (MOD)

NOT: PARA MODU VERİ DOSYASININ İÇİNDEDİR.

APK’yı yükleyin.

ve verileri ve Android/Data’ya taşıyın.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Kamyon Sürücüsü City Crush v3.3.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Crashlands v1.2.32 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu