Hileli Apk

Grand Mountain Adventure v1.209 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

Grand Mountain Adventure apk modunun tüm kilidi açıldı Hayalinizi yaşama, epik yokuşlardan aşağı kayma ve karlı Alplerde en büyük maceraya atılma şansınız. Burada şunları bulacaksınız: güzel manzaralar, aşırı hızlar, zor virajlar ve oyunda bolca eğlence.

Grand Mountain Adventure sonsuz para açık dünya arcade kayak simülatörüdür. Temiz, buz gibi hava, yüksek dağlar, kayaklar, yokuşlar, kar, hız, daha güzel ne olabilir? Kullanışlı, gerçekçi kontroller ve dağların tepesinden güzel bir manzara bu oyuna özel bir çekicilik katıyor. Bu sporda kendinizi ve becerilerinizi test edin.

ekran görüntüsü

Bu açık dünya kayak ve snowboard macerasında tüm dağları keşfedin. Taşradaki en büyük uçurumları inin, dik bir rampadan aşağı serbest sürüş yapın, bir slalom parkurunda kapılardan geçin, mükemmel bir park koşusu yapın ya da sadece uçsuz bucaksız kayak alanlarını keşfedin, seçim sizin!

Grand Mountain Adventure özellikleri: Keşfetmek için 7 büyük açık dünya dağı 10’dan fazla farklı zorluk türünü tamamlamak için 100’den fazla farklı zorluk (Super G, Slopestyle, Freeride, Big Air ve daha fazlası dahil) WiFi üzerinden çok cihazlı çok oyunculu Oyun kontrolü / joypad desteği Çevrimiçi yoğun yamaçlar, çığlar, vahşi yaşam ve gün batımları ile canlı kayak merkezlerinde rekabet etmek için skor tabloları. İstediğiniz yerde kayak yapma ve herhangi bir telesiyeje binme konusunda tam özgürlük. Döndürmeler, döndürmeler, durdurucular, raylar, kombolar ve daha fazlasını içeren gelişmiş hile sistemi Tüm dağları tamamlayın

ekran görüntüsü

Arkadaşlarınızı toplayın, aynı WiFi’ye bağlanın ve dağları birlikte keşfedin. Yarışlarda yarışın veya kartopu attığınız ve arkadaşlarınızı yoldan çıkarmak için raylar kurduğunuz yeni savaş modunu deneyin. Aynı anda en fazla 16 oyuncu birlikte oynayabilir.

Dağa çıkarken slalom, eğimli stil, kros kayağı ve büyük hava gibi çeşitli zorlukların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Şimdi, mükemmel dönüşler yeterli değil, ancak zorlukları tamamlamak için numaralar, raylar ve alt etme alıştırmaları yapmaya da başlamalısınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunun tam sürümü açık.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu