Hileli Apk

Grand Criminal Online v0.7.9 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Grand Criminal Online apk mod sonsuz para Grand Theft Auto serisindeki efsanevi oyunların en iyilerini alan ve milyonların sevdiği ikonik oyuna yeni bir vizyon sunmaya hazır, üçüncü şahıs bakış açısına sahip çarpıcı bir 3D aksiyon oyunu. Düzinelerce benzersiz araba, devasa bir silah cephaneliği ve yüzlerce eşya – bunların hepsini Grand’da bulabilirsiniz.

İçinde Grand Criminal Online sonsuz cephaneRolünüzü yalnızca siz belirlersiniz – görevini sadakatle yerine getiren yasalara saygılı bir vatandaş veya yalnızca güç ve kolay para isteyen güçlü bir gangster olun ya da belki bir iş adamı olup hisse senedi almaya başlamak istiyorsunuz?

ekran görüntüsü

büyük çevrimiçi suç hack Yüksek detaylara ve modern görsel efektlere, kullanımı kolay arayüze ve kontrollere, eğlenceli oynanışa ve harika oyun dünyasına sahip inanılmaz derecede yüksek kaliteli 3D grafiklere sahiptir. Burada arkadaşlarınızla oynayabilir ve sınırların olmadığı yeni bir dünyayı deneyimleyebilirsiniz çünkü bu oyunda kim olmak istediğinize siz karar verirsiniz! suçlu çevrimiçi.

Oyun stili

Bu, kim olmak istediğinize karar verdiğiniz gerçek bir çok oyunculu aksiyon oyunudur. Tabii ki, oyunun kendisi eski güzel GTA’yı çok anımsatıyor, ancak önemli bir fark var ve bu sürekli değişen açık dünya. Burada hiçbir şeyi olmayan bir karakter olarak oynuyorsunuz ve kime dönüşeceğine karar vermek size kalmış.

ekran görüntüsü

Buradaki seçim çok büyük, mafya görevleri yapabilir ve iyi para kazanabilirsiniz ama hayatınız tehlikede olacak ya da taksi şoförü ya da sevgilim olarak işe girebilirsiniz. çalışanlar, ancak maaş çok daha düşük olacak. Görevin ortasında diğer oyuncular sizi bulabilir, bu nedenle bir savaş olacak ve belki biriniz öleceksiniz.

Oyun özellikleri

İyi grafikler ve çok iyi bir izometrik kamera, kahramanı kontrol etmeyi kolaylaştırır. Her türlü taşımayı ve çok daha fazlasını kullanma yeteneği. Kıyafet satın alarak karakterinizin görünümünü seçin, nefsi müdafaa için bir namlu satın alın ve bir göreve başlayın. Ayrıca şehrin her yerine dağılmış çok sayıda Paskalya yumurtası var, onları toplarsanız birçok bonus ve hatta bedava silah alacaksınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni konum “Gece Kulübü Destanı” eklendi. Orada rahatlayabilir, dans edebilir ve içki içebilirsiniz. -Yeni araç tipi “Helikopter” eklendi. -Duygu, dans ve hareket animasyonları eklendi. -Yeni araba Pride EQ2050 (askeri zırhlı cip) eklendi. -İç nesnelerle etkileşim sistemi eklendi. -Özel ödüller içeren yeni Yıl Hediyeleri etkinliği eklendi

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Sonsuz cephane; – ölümsüzlük; – Sonsuz Zırh; – Sonsuz enerji.
Ana menüye girdikten sonra oyun kapanırsa oyunu yeniden başlatın.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Zombie Frontier 4 v1.5.2 Apk Modu [Mod Menu / Imortal]

Meme Savaşları v4.9.094 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

BattleBox v2.6.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu