Hileli Apk

Good Pizza Great Pizza v4.13.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

İyi Pizza Harika Pizza apk mod sonsuz para Küçük bir pizzacının kontrolünü alıyorsunuz. Bir pizzacı işletin ve bazen çok zorlayıcı olabilecek çeşitli müşteri görevlerini üstlenin. Mutfağınızda çeşitli pizzalar hazırlamak için gerekli tüm gereçler mevcuttur. Rakibiniz Alicante ile rekabet edebilmek için restoranınızı yeni malzemeler ve aletlerle yükseltin!

Müşterilerin tüm isteklerini dinleyin ve tüm malzemeleri belirli bir sırayla dikkatlice düzenleyerek ve tüm tarifleri dikkatlice takip ederek işe koyulun. Tüm siparişleri mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çalışın ve ödül olarak cömert bir bahşiş alın. Yeni cihazlar satın almak için pizza satışlarından elde edilen geliri kullanın.

ekran görüntüsü

Mükemmel pizza ile kendi mekanınızı açmaya hazır mısınız? Öncelikle, zamanla büyüyüp büyük ve gelişen bir işletmeye dönüşebilecek küçük bir pizzacıyı yönetmelisiniz.

Pizzalarını tek tek ve hayal ettikleri gibi görmek isteyen çok sayıda düzenli müşteri tarafından karşılanacaksınız. Ziyaretçilerden gelen çeşitli siparişleri yerine getirin, isteklerini ve tercihlerini dinleyin. Yemeğin kalitesi ve ürünlerin maliyeti sizin titizliğinize bağlıdır.

ekran görüntüsü

Müşterilerinizin siparişlerini yerine getirerek ve pizzacıyı açık tutacak kadar kar elde ederek elinizden gelenin en iyisini yapın. Rakibiniz Alicante ile rekabet edebilmek için restoranınızı yeni malzemeler ve aletlerle yükseltin!

OYUN ÖNE ÇIKANLARI Pizza Haber Ağı (PNN), pizza ile başlayan ve biten her şey için önde gelen haber programı. Eşsiz kişilikleri ve tercihleri ​​olan 50’den fazla müşteri. Pepperoni, pepperoni, soğan sosları ve daha fazlası. Usta pizza üreticisi olmanıza yardımcı olacak ekipman yükseltmeleri. Basit, eğlenceli ve zorlu bir oyun. Pizza sanatı profesyonelleri tarafından yaratıldı – oyunun yaratıcısı dört yıl boyunca bir pizzacıda çalıştı!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sabit küçük hatalar.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: sonsuz para; Yeterli elmasınız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu