Hileli Apk

Good Pizza, Great Pizza v4.1.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Good Pizza, Great Pizza PARA ve Elmas Hileli İndir – Kendi pizzacına sahip etmenin nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettin mi? TapBlaze’nin yeni oyunu Good Pizza Great Pizza Apk Mod Unlimited Money ile artık yapabilirsiniz! Müşterilerinizin isteklerini yerine getirerek ve pizzacıyı açık tutmak için yeterli para kazanarak elinden geleni yapın. Rakibiniz Alicante ile rekabet etmek için yeni malzemeler ve ekipmanlarla kuruluşu geliştirin!

İGood Pizza, Great Pizza PARA ve Elmas Hileli İndir – pizza pişirmek için küçük bir kahvenin kontrolünü ele alacağınız gastronomik işler için ekonomik bir simülatör. Daha önce de belirtildiği gibi, sadece küçük bir kafe ile başlamanız gerekirken, organizatörler oldukça sıradışı bir özellik kullanmaya karar vermiş olsalar da, restoranınız 50 farklı pasta tarifi tercih eden birkaç ziyaretçi tarafından ziyaret edilecektir, isteklerinizi karşılamanız gerekir. İşletmenin gelişimi genişleyeceğinden ve sonuç olarak statüsü de artacağından.

OYUNCUNUN OYUNDAKI ROLÜ

Şimdiye kadar bir pizzacı sahibi olarak denediniz veya denemediniz, mağaza tamamen elinize bağlı, yaptığınız pizzaların çoğu çok lezzetli. TapBlaze, Delicious Pizza gibi lezzetli ve yeni kekler, aile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sizin tarafından tasarlanmış ve yapılmıştır. Müşterilerinizin talep ettiği talepleri karşılamak için elinden geleni yapın, beklentilerine ihanet etmemeli ve hızlı bir şekilde hizmet vermelisiniz. Normal bir mağazayı korumak için yeterli para kazanmak oldukça zordur, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamanızı ve işinizde yaratıcı olmanızı gerektirir.

Yeni yemeklerin yaratılması, en lezzetli malzemelerle yeni Pizza türleri, her zaman belirli sayıda müşteri çeken yenilikler. Restoranınız ayrıca düzenli olarak güncellenmeli ve yenilenmeli, yeni renklerle yeniden boyanmalı, yeni aksesuarlarla dekore edilmeli ve pişirme işlemini kolaylaştırmak için modern mutfak aletleri monte edilmelidir. Tabii ki, rakiplerinizin diğer pizzacıları da sürekli rekabet halindedir, bu nedenle işte yaratıcı ve iddialı olmanız gerekir.

OYUN OYNARKEN BİLMENZ GEREKEN ŞEYLER

Piyasada bulunan ilk pizza bülteni olan pizza haber ağını sunuyoruz ve oyunculara pizzanın nasıl yapılıp yapılırları hakkında gerekli bilgileri sağlıyoruz. Oyun, her biri tamamen farklı gereksinimlere, benzersiz siparişlere ve kendi kişiliklerini içeren 100’den fazla yeni müşteri içerir. Pizza kaplamasında kullanılan malzemeler arasında müşterinin ihtiyaçlarına göre de özelleştirilebilen calabria, soğan, sosis ve daha fazlası bulunur.

EKİPMANINIZI GÜNCELLEYIN

Yönetim ve pizza işinde en iyisi olmak istiyorsanız, siparişin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için mağazanın ekipmanlarını sürekli güncellemek zorundasınız. Bu sadece bir pişirme oyunu, eğlence ve zorluklarla tasarlanmış basit bir pizza, böylece rahat oynayabilirsiniz. Bilmediğiniz şey tam ve ayrıntılı talimatlarla sağlandı. Oyunun içeriği veya işlenmesi tamamen doğrudur, çünkü oyun pizza yapımında 4 yıllık deneyime sahip bir uzman tarafından yazılmıştır, böylece pizza tarifi hakkında tamamen güven verebilirsiniz. Uzun süre kovalandırılmak için pizza yapma işine gerçekten tutkuyla bağlı olmalısın, her gün zamanını buna adamak için çok çalışıyorsun. En iyi kekleri oluşturmak için pişirme becerilerinizi geliştirin, mağaza adını diğer birçok arkadaşınıza süzün.

İndir Good Pizza, Great Pizza Apk Mod sınırsız moneyt
İndir Good Pizza, Great Pizza Apk Mod sınırsız moneytod
İndir Good Pizza, Great Pizza Apk Mod sınırsız moneyt

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 102MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu