Hileli Apk

Goddess: Primal Chaos v1.120.091701 PARA ve Elmas Hileli İndir

Goddess: Primal Chaos PARA ve Elmas Hileli İndir – çok oyunculu RPG aksiyonu. Grafiksel bir planördeki devrim niteliğindeki çok oyunculu RPG, akıllı telefonlarda size ulaşmak için şimdiden mücadele ediyor. Tanrıçaya katılın: ilkel kaos : vip mod para ve şöhret için büyük ölçekli savaşlar, birçok kahramandan biri olun ve kendi karakterinizi istediğiniz gibi geliştirin. Yüzlerce silah, düzinelerce beceri ve benzersiz bir görev sistemi sadece bu konusunda size yardımcı olacaktır – tanrıça: ilkel kaos en mod apk 2021.

Goddess: Primal Chaos PARA ve Elmas Hileli İndir

Düşmanı yenerek, her insan kendi karakterine göre savaşmak ve kontrol etmek için her yola sahip olacaktır. Kimse tarafından zorlanmadan savaşmak için özgür ve özgürseniz. Buna ek olarak, bu oyuna katılarak unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Düşmanlarınızı yenmek sizin için zor olacak. Bu her insanın büyük bir çabası ve çabasıdır. Her zaman büyük bir çabanız ve büyük bir gücünüz varsa, düşmanı yenmek istemenin hiçbir sorunu olmayacaktır. Oyun sırasında, programın istediğiniz kahramanı geliştirmek ve oluşturmak için sunduğu öğeleri toplamalı ve toplamalısınız.

Goddess: Primal Chaos PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu oyuna gelirken, yeni ve çok benzersiz büyüleyici durumlar yaşama fırsatına sahip olacaksınız. Bu oynamak için basit bir oyundur ve herkes oynayabilir. Buna ek olarak, çok sayıda zorlu görev de alırsınız. Kavgada, sizin tarafınızda, her zaman size her zaman yardım etmek ve desteklemek için yoldaşlar vardır. Özellikle, kahramanınızın gücünü artırmak için İttifak mağazasına gitme hakkına sahipsiniz veya daha fazla deneyim için bunları diğer oyuncularla değiştirebilir ve bilgiyi geliştirebilirsiniz.

İLGINÇ ŞEYLER OYUNDA

Bu oyun birçok farklı seviyeden oluşur ve her seviyenin belirli bir farkı vardır ve çok ilginçtir. İsteğe bağlı olarak istediğiniz bir kahraman karakterini seçebilir ve oluşturabilirsiniz. Makine savaşı, takım maçı, solo maç, düello gibi birçok oyun şekli vardır… Buna ek olarak, bu birçok benzersiz ekipman ve güçlü silah özellikleri ile bir oyundur. Buna ek olarak, kostümler de dikkat çeker ve oyuncu için baştan bir izlenim yaratır. Onlarla birlikte arka plan müziği veya bu oyuna mükemmellik veren ve birçok oyuncuyu çeken diğer canlı sesler vardır.

Tanrıça: İlkel Kaos - MMORPG Aksiyon 3D apk mod
Tanrıça: İlkel Kaos - MMORPG Aksiyon 3D apk mod
Tanrıça: İlkel Kaos - MMORPG Aksiyon 3D apk mod

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 500 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Saldırı Çarpanı
Savunma Çarpanı 
Canavar saldırısı yok
Bekleme süresi yok

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu