Hileli Apk

Gladiators Survival in Rome v1.17.2 [Mod Menu / Imortal] Mod Apk

Gladiators Survival in Rome mod apk sonsuz para oyuncuları eski Avrupa’nın vahşi doğasına götürecek. RPG macera oyunlarını seviyorsanız bu iyi bir seçimdir. Gladiators Survival in Rome’da, Sezar’ın ordusundan kaçan ve düşmanlarının takibine karşı kendisini savunması gereken çorak araziye kaçan Romalı bir gladyatörün rolünü üstleniyorsunuz.

Yeni dünyada hayatta kalmak, yiyecek yetiştiren bir çiftçiye, evler inşa eden bir inşaatçıya ve silahlar yapan bir savaşçıya dönüşmenizle başlar. Kraliyet ordusu yolda olduğu için tetikte olun. deneyiminiz Gladiators Survival in Rome mod apk sınırsız para Eşsiz ve aynı zamanda çok eğlenceli. Oyuncular, ortam olarak Roma döneminden kalma bir binaya girerler. Macera sizi huzurlu manzaralardan en yoğun savaş alanlarına götürür.

Ekran görüntüsü resmi 1

Oyun farklı, ancak daha fazla inisiyatif gerekiyor

Evreninizi ucuza inşa edin ve yaratın. Oyuncularınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için görüntülerin ve grafiklerin kalitesi de çok önemli bir rol oynuyor. Gladyatörlerin inisiyatif eksikliği, oyunun kendinizi zayıf hissettiğinizde ve sağlığınızı geri kazanmak için yemek yemeniz gerektiğinde hemen et alabileceğiniz bir yer önermesidir. Bu oyunda oyuncuların hayatta kalma konusunda çok fazla endişelenmelerine gerek yok çünkü her zaman ihtiyaç duyduklarını anında alabiliyorlar.

Malzemeleri toplayın ve barınağınızı yükseltin

Avlanmak, odun kesmek, inşa etmek, parti yapmak, köleleştirilmiş insanları serbest bırakmak ve ordularla savaşmak Gladiators: Survival in Rome Edition’daki etkinliklerden sadece birkaçı. Filonuzun hükümdarı olabilir, arkadaşlarınızla takılabilir, askeri becerilerinizi geliştirebilir, gizli zindanları keşfedebilir, harika şehirler inşa edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Eski bir Romalı gladyatör gibi yaşıyor, çalışıyor ve savaşıyorsunuz. Bu tür olaylar oyuna mantık katar ve oyuncuları sıkmak yerine meraklandırır.

Hayatta kalmaya ve şehir inşa etmeye dikkat edin.

Gladiators Survival Rome, hayatta kalma ve şehir kurma açısından oyunun ana hedefleridir. Siz ve gladyatör arkadaşınız uzak bir ülkede nasıl hayatta kalacağınızı bulmalısınız. Zamanla kereste fabrikası topluluğu, kraliyet ordusundan güvenli bir şekilde yaşamak için savunmasız bir kale inşa edebilecek. Tutkulu bir genç gladyatör olarak, topluluğunuz için koruyucu bir güç oluşturmak üzere Sezar’ın ordusundaki yeteneklerinizi kullanın.

Ekran görüntüsü resmi 2

onu elde etmek için savaş

Oyunun odak noktası savaştır ve ordunuzu ağır savaşa hazırlamaktan ve hazırlamaktan siz sorumlusunuz. Bir düşman üssüne sızın, efsanevi sırları keşfedin, kaynakları toplayın, köleleri yakalayıp özgür bırakın ve daha fazlasını yapın. Kendinizi doğru silahlarla donatın ve hedeflerinize ulaşmak için kazanma yolları tasarlayın. Ordunuza avantaj sağlamak ve savaşları kazanmak için her zaman agresif ve çok yönlü olun.

Oyunun temel amacı hayatta kalmaktır.

Çubuk, karakterinizin sağlığını ve zindeliğini gösterir. Bu işaretlere dikkat etmeniz gerekiyor aksi halde fitness barı bitecek ve sizi hemen karakterinizi yeniden şarj etmeye zorlayacak. Her iki durumda da, düşman size vurmayı başarırsa, kan kaybından ölürsünüz.

Zindeliğinizi en üst düzeye çıkarmak ve oyunu oynamayı kolaylaştırmak için bu sayıları doğru aralıkta tutun. Yukarıda bahsedildiği gibi, gladyatörünüzün sağlık belirtileri sıfıra ulaştığında ölür. Savaş sırasında onu tetikte tutarsanız her zaman kaybedersiniz. Hemen savaşa girmek için güç ve dayanıklılık kazanın!

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

– Kolezyum: Mısır’dan veya Alpler’in ötesinden gelen vahşi canavarlarla ve şan ve özgürlüğe susamış yetenekli gladyatörlerle savaşın; – Geliştirilmiş inşaat modu: binalarınızı kaydedin ve köy arsalarınızı yeniden düzenleyin veya dekorasyonunu beğeninize göre değiştirin; – Nadir kaynaklara erişimin kilidini açmak ve daha dayanıklı aletler elde etmek için yeni baltalar ve kazmalar yapın

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Tanrı modu; – hareket hızı çarpanı; – saldırı hızı çarpanı;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Açgözlü Mağara v4.0.18 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

Monster High Güzellik Salonu v4.1.25 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]

Prison Life RPG v1.6.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu