Hileli Apk

Gardenscapes v6.1.5 PARA ve Elmas Hileli İndir

Gardenscapes PARA ve Elmas Hileli İndir – Madeni paralar oyunun ana para birimidir. Oyun sırasında daha fazla hareket almak için bunları kullanabilirsiniz. Baştan başlamadan 900 madeni para ile 5 ekstra hamle satın alabilirsiniz. Başka bir madeni para kullanımı Lucky Spin tekerleğindedir veya güçlendirici paketler de satın alabilirsiniz.

Genellikle tahtayı oynayarak ve seviye atladırarak kazanırsınız. Mağazada gerçek para paraları satın alma seçeneği de vardır. Veya oyun içi hesabınızda sınırsız para almak için Apk Gardenscapes Mod’umuzu kullanabilirsiniz.

Gardenscapes PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyunun başında her gün 5 can alacaksınız. Eğer onlardan kaçarsan, arkadaşların sana bir hayat vererek sana yardım edebilir. Masa oyunları oynamak ve seviye atladıklarına ihtiyacınız var, bu yüzden çok önemliler.

Hayatlar madeni paralarla da satın alınabilir. Her hayat 900 madeni paraya mal olacak. Sınırsız yaşam elde etmek için güncellenmiş Sonsuz Para Bahçe Manzaralarımızı 2021’i kullanın, böylece oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Gardenscapes Oynanabilirlik

İnsanoğlunun bildiği en tatmin edici duygulardan biri, bir şeyi geliştirmek ve daha iyi hale getirmektir. Bir çalışma projesi, bir bireyin hayatı veya bir sanat eseri olabilir. Kampta yaşayan insanlar genellikle bir iniş parçasıyla ilgilenmenin ve vizyonlarına göre geliştirmenin zevkini anlatırlar. Kentsel alanlarda ve şehirlerde yaşayanlar için bunu hayal etmek zor olabilir.

Gardenscapes PARA ve Elmas Hileli İndir , özünde, bir bulmaca oyunudur, ancak bulmacaları oyuna dahil ediş şekli benzersizdir. Oyuna başladığınızda, bir araziye sahip olan bir karaktersiniz. Bu arazi harap olmuş ve bakması çok güzel değil. Bu araziyi geliştirmek ve güzel bir bahçeye dönüştürmek bir oyuncu olarak size kalmış.

Farklı bitkiler, banklar gibi bahçe aksesuarları ve çeşmeler gibi yapılar ekleme yeteneği gibi birçok özelleştirme seçeneğine sahip olursunuz. İlerlemek ve para kazanmak için, üçüncü maçın bulmacalarını tamamlamanız gerekir. Bu bulmacalar onları ortadan kaldırmak için üç parçadan oluşan bir seti birleştirmenizi içerir, tahtadaki tüm fayanslardan kurtulana kadar bunu yaparsınız.

Oyun, etkileşimde kurabileceğiniz bir dizi ilginç oynanamaz karaktere sahiptir. Bu karakterlerin her biri, keşfetmeniz için ilginç bir arka plan hikayesine ve karakter tuhaflıklarına sahiptir. Oyun ayrıca bükülmelerle dolu bir arsaya sahiptir.

Oyun sağlam sosyal özelliklere sahiptir. Facebook arkadaşlarınıza komşu olabilirsiniz. Kullanıcı kimliklerinize göre yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Yaptığınız her yeni arkadaşla bahçelerini ziyaret edebilir ve ilerlemenizi takip edebilir veya kendi bahçenizden ilham alabilirsiniz. Ayrıca yeni Township Mod Apk’mizi de oynayabilirsiniz.

Gardenscapes PARA ve Elmas Hileli İndir
Gardenscapes PARA ve Elmas Hileli İndir
Gardenscapes PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 148 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
harcandığında artar

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu