Hileli Apk

Gangstar Vegas v6.0.0r [Elmas Hileli / VIP 10] Mod Apk

Gangstar Vegas sonsuz para Las Vegas şehrinde geçen bir açık dünya oyunudur. Bu oyunda çeşitli yasadışı faaliyetlerde bulunacak ve şehirdeki en kötü şöhretli suçlulardan biri olacaksınız. Oyunun açık dünyasında Las Vegas şehrini ve çevresini keşfedebilirsiniz. Kumarhaneler, gece kulüpleri ve suç işleyebileceğiniz diğer yerler gibi farklı yerleri ziyaret edeceksiniz.

Gangstar Vegas sonsuz para vip 2023 mediafire hilesini indirin

Gangstar Vegas apk mod vip, tamamlamanız için çeşitli görevlere sahiptir. Bu görevler para ve itibar kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu parayla suç faaliyetlerinizde size yardımcı olacak silahlar, arabalar ve diğer eşyaları satın alabilirsiniz. Ayrıca karakterinizi tercihlerinize göre özelleştireceksiniz. Karakteriniz için farklı kıyafetler, saç modelleri ve ayakkabılar seçebilirsiniz. Sadece ince ve güçlü olduğundan emin olun. Oyunda başarılı olmanın tek yolu bu!

Ayrıca indirin:

Magnum 3.0 v1.0565 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
DEAD TRIGGER v2.0.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
NBA LIVE Mobile v7.0.00 Apk Modu [Mod Menu / Speed]

ekran görüntüsü

Şiddet sahneleri ile yoğun oyun

Bu oyunda, birçok rakip çete şehri ele geçirmenizi engellemeye çalışacak. Güçlü silahlarınız ve araçlarınızla onlarla yüzleşmeye hazır olun. Oyun ayrıca bol miktarda kan ve kan içeren gergin aksiyon sahneleri içeriyor. Bir göreve başlamadan önce, elinizdeki görev hakkında bilgilendirileceksiniz. Stratejinizi planlamanıza ve mükemmel bir şekilde uygulamanıza yardımcı olacaktır. Her zaman düşmanınızın acımasız olacağını ve en kötüsüne hazırlıklı olmanız gerektiğini unutmayın.

Farklı düşmanlar ve savaş türleri

Bu oyunda çeşitli düşmanlar var. Her biri kendi dövüş stiline sahip farklı türde çetelerle karşılaşacaksınız. Savaşa girmeden önce düşmanın güçlü ve zayıf yönlerini bilmelisiniz. Bazı yaygın düşmanlar şunlardır:

mafya kartelleri. Bu çeteler iyi organize edilmiş ve en iyi silahlarla donanmış durumda.
cadde serserileri. Bu küçük çeteler diğerleri kadar iyi silahlanmış değiller ama sayıları daha fazla. Sayılarıyla sizi bunaltmaya çalışacaklar. Onlarla savaşa girerken dikkatli olun.
Polis. Suç işlemeye başladığınızda polis sizi takip edecektir. Şehri ele geçirmenizi engellemeye çalışacaklar. Silahların kilidini aç ve karakterinin seviyesini yükselt

Bu oyunda farklı görevler için kullanabileceğiniz farklı silahlar bulunuyor. Her görev için doğru silahı seçmek son derece önemlidir. Menzili, hasarı ve doğruluğu göz önünde bulundurmalısınız. Mevcut silahlardan bazıları el bombası fırlatıcıları, Molotof kokteylleri ve keskin nişancı tüfekleridir.

ekran görüntüsü

Görevleriniz için birçok araç

Mevcut araçlardan bazıları arabalar, motosikletler, helikopterler ve teknelerdir. Şehri keşfetmenize ve farklı yerlere seyahat etmenize yardımcı olacaklar. Her makinenin, onu belirli görevler için en uygun hale getiren benzersiz özellikleri vardır. Bir araç seçerken hızını, yol tutuşunu ve zırhını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu faktörler, otomobilin farklı durumlardaki performansını belirler. Akıllı seç!

Gangstar Vegas Hack Sonsuz Paranın Özellikleri:

Sınırsız para; Sınırsız Elmas; Sınırsız Puan; VIP kilidi açıldı. Gangstar Vegas’ın gündelik hayatın gizli köşelerini, yeraltı patronlarının şehri ele geçirmesini anlatan son derece harika bir oyun olduğu söylenebilir. Mafyanın hayatını merak mı ediyorsunuz? Yeraltı dünyasına katılma tehlikesi. Bu oyunu denedikten sonra her şey cevaplanacak.

ırk. Ana göreve ara vermek isterseniz şehirdeki diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Bu, para kazanmanın ve şehri keşfetmenin harika bir yoludur.
hırsızlık ve hırsızlık Şehirde çalmak ve çalmak için birçok fırsat var. Bu suçları başarıyla işlerseniz para kazanırsınız. Sadece polise yakalanmamaya dikkat edin!
Cinayet. Ayrıca şehirdeki önemli kişileri öldürerek de para kazanabilirsiniz. Bu riskli bir görev ama ödüller buna değer! Gangstar Vegas Crime World özellikleri: Harika bir hikaye; 80 görev; Her biri kendi hikayesine ve karakterine sahip farklı karakterler; Geniş oyun dünyası; HAVOK fizik motoru; Reytinglerde üst sıralarda yer alma fırsatı; Geniş silah cephaneliği;0 Çok sayıda araba ve diğer ekipman;

Neler Yeni !

Oyuna iyileştirmeler ve yeni etkinlikler eklendi.

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

OBB’Yİ İNDİRİN

Modda ne var ?: Çok para; VIP seviye 10 (İnternet olmadan oynayın yoksa yasaklanırsınız).

Android/Obb’daki veriler

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Zombie Frontier 3 v2.50 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE v5.5.2 Apk Modu [God Mode]

Zombie Hunter Apocalypse v3.0.44 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu