Hileli Apk

Gangstar Vegas v5.4.2b PARA ve Elmas Hileli İndir

Gangstar Vegas PARA ve Elmas Hileli İndir Bir gangstar vegas apk mod gibi hissediyorum (vip sonsuz para 2021 Bir gangster gibi giyinmek, araba çalmak, çılgın çatışmalar yapmak, sınırsız bir açık dünya keşfetmek, birkaç farklı silah ve misyonlar almak, büyük bir şehir önceki çekim oyununa göre 9 kat daha kapsamlı, yarışlar yeni motor sayesinde pitoresk hale gelir. İstersen gibi görünebilirsin: Vegas gangstar hack sonsuz para 2021’de bir robot, bir boksör veya yarı ölü bir zombi.

Gangstar Vegas PARA ve Elmas Hileli İndir

Günah şehrini fethedin Şiddetin ve hırsızlığın geliştiği ve gangsterlerin nüfusu terörize ettiği bir şehrin acı gerçeğiyle yüzleşen bir şampiyon olmanın hayalini kuran MMA’nın yükselen yıldızısınız. Aksiyon, çekimler, yarışlar ve daha fazlası olmak üzere 80 görev bulacaksınız. Tüm testleri geçin – yarışlar, MMA dövüşleri, atış oyunları ve daha fazlası. Oyun kesinlikle gangstar vegas apk sonsuz para mod 2021 sıkılmayamayacaksın.

Gangstar Vegas PARA ve Elmas Hileli İndir Çeteler konusu hakkında konuşurken, birçok insan hemen İtalyan mafyasını, Yamaguchi-gumi Japonya’yı ve bu nispeten tanınmış çetelerin diğer çetelerini düşünüyor. Ayrıca soygun ve kundaklama suçlarını da kötü bir şey olarak düşünüyorlar. Tüm bunlar eşkıyaların özelliklerine ait olmasına rağmen, yoksul tarafta da bir izlenim bıraktılar. Bununla birlikte, gerçek şu ki, çeteler sanal dünyaya ulaştıktan sonra, benzersiz yaşam tarzlarını ve özelliklerini daha kolay yayabilirler.

9 kilometrekarelik oyun haritası alanı ve inşa etmek için havok motoru ile görüntü enfes ve güzel. “Casino City” birkaç ana unsur: spor araba, güzellik, notlar, kumar, çekim, çok. Yangın bombaları, alev makinesi ve sizden seçebileceğiniz diğer havalı silahlar, dev kamyon, şiddet içeren spor araba ve çılgın ulaşım da dahil olmak üzere savaş jetleri, seçebilirsiniz. Oyunda, çetenin bir parçasısınız, çete savaşına katılın, yakmayı ve gölgelendirmeyi seviyorsunuz! Açık fikirli aksiyon oyununun bir başka zirvesi olarak, bunu kaçıramazsınız!

Oyunun hikayesi, Big Boss Underworld tarafından oyunu kaçırması emredilen ve emri ihlal ettiği için dövülen bir boksör olan Pulp Fiction’daki Bruce Willis’e benziyor. Ancak, yolda kahraman, karanlığa günahlı bir yolculuğa başlamak için bilinmeyen bir güzellikle karşılaşır. Açılış arsası ertelemeyi tanımlasa da, harika CG’leri bir film izlemek, ikincilde oynamak gibidir.

Rio de Janeiro’nun oyun ekranına kıyasla geliştirildi, bir çarpışma hissi sürmek çok gerçekçi olsa da, detaylar hala incelemeyi göze alamıyor, kahraman yabancılara ek olarak, uzun süre aramak belirsiz görünüyor ve karakterler dudaklarını hareket ettirmiyor Mishap’ın hala var olduğunu bildiriyor. Çeşitli radyo istasyonlarını yönlendiren ses efektleri, ayarların insanları bağımlı bıraktığını, heavy metal rock, hip hop rap veya 70’lerin ölüm gezisinin retro tarzının tadı olmadığını duyabilir.

Buna ek olarak, oyunun içeriği ana hikaye, soygun, cinayet, kavgalar, zaman ve ırk zorlukları ve daha fazlası dahil olmak üzere oldukça zengindir. Oyun ayrıca oyuncuların aralarından seçim yapabileceği çok sayıda beceri ve dekor sunar, oyuncular motosikletler, her türlü araba, uçak, yat, tabanca, makineli tüfek vb. dahil olmak üzere yetenekleri yükseltebilir veya satın alabilir ve beceriler maksimum taşıma hızını ve sağlığını artırmak gibi ilgili faydalar için yükseltme sahneleri seviyesine yansıtılır, Ateşli silah, klips kapasitesi, maksimum cephane miktarı ve atış hızı vb. Buna ek olarak, Raphael henüz oyunun elbise unsurunu deneyimlemedi, oyuncuların keşfetmeye devam edebileceği kendi benzersiz kıyafetlerini ayarlamayı seviyor.

Las Vegas’ın inanılmaz yükseklere restorasyonunun, Venedik Oteli’ne ek olarak, Eyfel Kulesi, Sfenks ve diğer binaların kopyası, Rafael’in bile bir zamanlar Rivera Hotel’i ziyaret ettiğini, bunların henüz iyi bilinmediği tahta kaldırım alanında oynadığını belirtmek gerekir. Yorgun, hayat yorgunu oyuncular için umutsuzluk, göz alıcı kumarhane sahnesinin tadına bakmak üzerine odaklanabilir. Ancak, oyun yeterli oyun öğeleri değil, Las Vegas’ın orijinal iliğini kaybetti.

Sanal çete hayatı çok ilginç değil mi? İster çete kavgaları, ister soygun suçları, ister dünyaya zorla girmek, alternatif bir çete hayatı yaşamak olsun, bu mobil platformda başarılabilir. Tabii ki, bunu gerçek hayatta yapmayın, sonuç ne olursa olsun, çete hayatı da yasadışı bir şeydir, ah, gizlice eğlenmek için telefonu aç.

Gangstar Vegas Apk Mod
Gangstar Vegas Apk Mod
Gangstar Vegas Apk Mod

Android 4 ve üzeri

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu