Hileli Apk

Gangs Town Story v0.20.4.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Gangs Town Story apk mod sonsuz para açık bir dünyaya sahip bir aksiyon nişancı oyunudur. Elinizi yerel bir gangster olarak deneyebilir ve suç faaliyetlerine girişebilir ve ardından bir mafya patronu olabilirsiniz.

Burada büyük bir şehir ve ne istersen yapabileceğin açık bir dünya bulacaksın: bir araba çal, yok et ve çal, haydutlarla savaş, silahlı çatışmalara katıl, havalı bir arabada polisten kaç ve çok daha fazlasını yap. İş dünyasında gerçek bir gangsterin hayatını deneyimlemeye hazır mısınız?

ekran görüntüsü

Oyunun başında kahramanınızın itibarı ve şöhreti elinden alınacak ve sıradan bir sokak kabadayı gibi davranacak ve daha sonra onun otorite kazanmasına yardımcı olabilir ve mafya örgütünün zirvesine giden yolu açabilirsiniz. içinde Gangs Town Story sonsuz cephane Elinizde çok sayıda ilginç silah var.

Sıradan motorlu testereler, tabancalar ile başlayıp bir alev makinesi, el bombası fırlatıcı ile biten ve ayrıca bir tankta şehirde dolaşabilir veya doğrudan helikopter kokpitinden düşmanları yok edebilirsiniz. Çetelerin her şeye hükmettiği yeni bir şehre gitmeli, bu çetenin bir parçası olmalı ve gangster kariyerine başlamalısın. Oyunun kendisi iyi bilinen GTA’ya çok benziyor, ayrıca her yere gitme yeteneği ile devasa bir açık dünyaya sahip.

ekran görüntüsü

Tabii ki, ilk başta hiçbir şeyiniz yok ve insanların beğenisini kazanmanız gerekiyor. Ne yapmalı – kendiniz karar verin veya bir çeteye katılın ve görevleri tamamlayın. Buradaki tüm hayatın sürekli bir macera. Ve tam olarak kahramanın kim olacağı sadece sana bağlı. İsterseniz kötü tarafa geçin ve işi devralın, düşmanları yok edin ve yolunuza çıkan herkesi öldürün.

Oyun özellikleri

İnanılmaz grafikler, iyi oyun mekaniği, birçok olasılığın yanı sıra, burada evinizden çıkmak zorunda kalmadan istediğiniz kişi olabilirsiniz. Özel kuvvetlerle savaşlar, çete savaşı ve bombaatarlar, makineli tüfekler ve birçok tüfek de dahil olmak üzere bir dizi silah sizi bekliyor.

Karakterlerin ve arabaların fiziği, her şeyi yok etme yeteneği ve bir dizi görev sizi bekliyor. İtibar kazanın, çetelerle ve polisle savaşın ve kazanın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Performans iyileştirme hata düzeltmeleri

Android 5.0 veya üzeri gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Gerçek parayla ücretsiz satın alma; – Reklam sunumu devre dışı bırakıldı; – Reklam görmeden ücretsiz öğeler alabilirsiniz.

Play Store’u bağla

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu