Hileli Apk

Gallery Coloring Book & Decor v0.325 [Elmas Hileli] Mod Apk

Galeri Boyama Kitabı ve Dekor apk mod sonsuz para resim çizmeniz ve eski bir evi dekore etmeniz gereken bir boyama macera oyunudur. Tek ihtiyacınız olan fotoğrafları eğlenmek için renklendirmek ve onları çarpıcı sanat eserlerine dönüştürmek. Tamamlanan her resim için eski evinizi dekore etmek ve restore etmek için kullanabileceğiniz yıldızlar alacaksınız.

Duvar kağıdını değiştirin, ahşap zemini değiştirin, zarif mobilyalar satın alın ve eski bir evi güzel bir malikaneye dönüştürün. Tek bir oyunda sayıya göre resim çizin ve tasarım becerilerinizi geliştirin. Sizin için renk katacağınız, eskizleri canlandıracağınız çok sayıda özgün ve kaliteli iz bırakan tablo hazırlanmıştır.

ekran görüntüsü

içinde Galeri Boyama Kitabı ve Dekor Sonsuz Yıldızlar Uzun süredir dünyanın en büyük şehirlerinden birinin ofisinde çalışan Mia adında güzel bir kıza yardım edeceksiniz. Monotonluktan, yoğun şehirden ve aynı şeyi yapan gri insan yığınından bıkmıştı. Mia, erkek arkadaşıyla birlikte şehrin kenar mahallelerindeki aile evine gitmeye karar verir.

Burada resim yapabilir, doğanın tadını çıkarabilir ve restore edebilir. En iyi modern illüstratörler tarafından oyun için özel olarak yaratılmış yüzlerce tablo var. Bu parlak, eğlenceli ve eğlenceli bulmaca, gri rutinden kurtulmanıza, oyun oynarken rahatlamanıza ve boş zamanlarınızda eğlenmenize yardımcı olacaktır.

ekran görüntüsü

Oyun geleneksel olarak iki bölüme ayrılmıştır: ilki, sadece bir gölge seçip ardından resmin boyanmamış kısımlarına tıkladığınız tanıdık bir tamirciye sahip boyama çerçeveleri sunar; İkincisi, kazandığınız parayı dekorasyon, mobilya, duvar kağıdı, bitki ve çok daha fazlasını satın almak için kullanabileceğiniz klasik bir simülatöre benziyor.

Amaç basit – evi yeniden inşa edin ve mümkün olduğunca çok resim çizin. Oyunun birçok seviyesi var, çeşitli, çok renkli ve size çok fazla zevk getirebilir. Düşük poli grafikler, yüzden fazla tablo, parlak renkler ve üç boyutlu nesneler, oyunu hem çocuklar hem de yetişkinler için daha çekici kılıyor. Tüm resimleri renklendirmeye çalışın, büyük bir ev düzenleyin ve rahatlatıcı bir oyunun tadını çıkarın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni bir sezon başlıyor! Koşun çünkü etkinlik yakında sona erecek!

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para, yıldız, güçlendiriciler ve enerji.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu