Hileli Apk

Galaxy Attack Alien Shooter v40.8 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Galaksi saldırısı uzaylı atıcı apk mod sonsuz para Güçlü bir uzay gemisinin pilotu olun ve Dünya gezegenini uzaylı birliklerinin fethinden ve yıkımından koruyun. Kanlı çarpışmalar, dinamik oynanış ve gemiyi canlandırabilecek ve ona evreni kurtarması için ikinci bir şans verebilecek düzinelerce yükseltme bulacaksınız.

oynanışı Galaxy Attack mod menüsünün tümünün kilidi açıldı Klasik kaydırmalı atıcıları tamamen tekrarlar. Gemiyi kontrol etmek için, yerinde hareket etmenize, el bombalarından kaçmanıza ve düşmanları yok etmenize izin veren bir parmağınızı kullanmalısınız. Her seviye birkaç dalgaya bölünmüştür ve sonraki her dalga bir öncekinden daha güçlüdür. Uzaylı savaşçılar bir yerde kalmazlar, etrafınızda uçarlar, el bombaları atarlar ve sizi yok etmelerine izin vermezler.

ekran görüntüsü

Bildiğiniz gibi Dünya, Samanyolu adı verilen devasa bir galaksinin parçasıdır. Ancak bu galaksi, insan uzay filosunu tamamen yenmeyi başaran uzaylılar tarafından işgal edildi. Görünüşe göre Dünya’yı istiladan koruyacak kimse yok. Ancak kahramanınız böyle bir duruma dayanamaz, bu yüzden işgalcilerle tek başına savaşmaya ve çeşitli taktiksel görevleri tamamlamaya karar verir.

Geminin mevcut seviyesini yükselten ve gücünü, ürettiği mermi sayısını ve hızını artıran yükseltmeleri toplamayı unutmayın. Bir değişiklik için oyuna üç ana mod eklendi: yüzlerce seviyeye bölünmüş bir kampanya; Sadece geminizi yok ettikten sonra ana menüye ve patron dövüşlerine dönebileceğiniz sonsuz mod.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– PVP Şampiyonu mini etkinliğine hazırlanın – Bazı hataları düzeltin

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Ölümsüzlük modu; – Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu