Hileli Apk

Galaxy Attack: Alien Shooter v37.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Galaxy Attack: Alien Shooter PARA ve Elmas Hileli İndir Yukarıda bahsedildiği gibi, oyun efsanevi oyun Chicken Invaders’a benzer. Bu, sadece uzay gemisinin silahıyla düşmanı hareket ettirmek ve yok etmek için ekrana dokunmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, yükseltme öğeleri toplamayı ve silahlarınızı değiştirmeyi unutmayın. Oyun hakkında, Galaxy Attack: Alien Shooter çok karmaşık ve kontrol etmek zor değil. Tek yapmanız gereken makul bir strateji sağlamak, birçok kez ölmek zorunda kalmamak için etkili bir yol.

Ancak, kolay kontrol kolayca kazanabileceğiniz anlamına gelmez. Düşmanların uzaylı. Son derece güçlü, agresif ve giderek kalabalıklaşıyorlar. Buna ek olarak, uzay ortamı tehlikelidir ve modern teknolojiler olsa bile insanlarla kontrol etmek zordur. Bu nedenle, zeka ve cesaretle savaşmanın yanı sıra, savaş sürecinde, düşmandan düşen ganimetleri de toplamalısınız. Bu, ateş gücünü artırmak veya size iyileşme, kalkan gibi faydalar sağlamak için çok yardımcı olur…

Galaxy Attack: Alien Shooter PARA ve Elmas Hileli İndir

Savaşta ateş gücünü yükseltmenin yanı sıra, yükselttiğinde silahlarınız daha fazla hasara neden olabilir. Her silahın savaş etkinliği sağlamak için belirli bir yükseltme seviyesi vardır. Buna ek olarak, Galaxy Attack: Alien Shooter yeni ve daha modern uzay gemileri sunuyor. Her biri farklı bir dövüş tarzına sahiptir ve gücü en üst düzeye çıkarmak için yükseltilebilir. Ancak bunları güncellemek ve kilidini açmak için birçok para harcamanız gerekir.

İndir Galaxy Attack: Alien Shooter Apk Mod sınırsız para
Galaxy Attack: Alien Shooter PARA ve Elmas Hileli İndir
Galaxy Attack: Alien Shooter PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı / Çevrimiçi
Boyut : 87MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu