Hileli Apk

Free Fire v1.68.12 PARA ve Elmas Hileli İndir

Free Fire PARA ve Elmas Hileli İndir, oyunculara hızlı dövüşler ve dolayısıyla dinamiklerin sunulduğu Battle Royale’in mekaniği ve kuralları ile heyecan verici ve güzel bir aksiyon oyunudur. Geleneksel olarak, onlar için büyük bir ada hazırlandı, bir numara olmak için 10 dakika ve nakavt yarışmasına katılan 50 katılımcı arasında ayrılmış bir yer. Bu projenin ayırt edici özellikleri arasında 4 oyuncuya kadar bir ekip oluşturma yeteneği, yüksek kaliteli grafikler, çeşitli silahlar ve diğer servisler, ciddi bir karakter editörü ve oyuna yeni yüzler getiren düzenli güncellemeler.

Hemen indir Free Fire apk mod android ve ios 2021 için güncellenmiş menü Free Fire PARA ve Elmas Hileli İndir

Free Fire PARA ve Elmas Hileli İndir Diamond popüler bir üçüncü şahıs çok oyunculu hayatta kalma nişancı oyunudur. Amacınız ateşli silahlar, kurnazlık teknikleri ve çeşitli araçlar kullanarak tüm 50 rakip yok etmektir. Sadece bir oyuncu hayatta kalacak, bu yüzden bir oyuncu ol.

Kendinizi haritada rastgele bir noktada bulduğunuz zaman, bölgeyi hemen keşfetmeye başlamanız gerekir. İlk düşmanlara karşı savunmaya ve oyunun ilk aşamalarında hayatta kalmaya yardımcı olacak silahlar, malzemeler, ilk yardım kitleri, zırhlar ve daha fazlası olabilir. Bir aracı çalıştırarak veya kullanarak bölgeye hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.

Ücretsiz ateş modu Infinite Diamond 2021’i indirmek ile kötü şöhretli PUBG arasındaki temel fark, bir savaşa katılan kullanıcı sayısıdır. Genel olarak, PUBG hayranlarını ve bu türe tamamen aşina olmayan insanları memnun edecek gerçek bir kalite savaşımız var.

Garena, Free Fire OB30 güncellemesini sunuculara dahil etti ve oyuncular artık Free Fire apk mod ve Free Fire Max apk mod’u sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilirler. OB30’un güncellenmesiyle birlikte, şirketin oyunculara dengeli bir oyun deneyimi sunmaya yardımcı olacağını iddia ettiği bir dizi değişiklik yapıldı. The Free Fire Clash Squad’ın 9. sezonu başladı ve oyuncular tüm mücadeleleri tamamlayarak sezonun ödülü olarak Altın M4A1’i alacaklar.

Özel odalarda oyuna yeni bir 6v6 Clash Squad modu eklendi ve oyuncuların arkadaşlarıyla yeni bir ortamda oynamalarını sağladı. Watch Tower ve Mars Electric haritaları yeni bir yumurtlama alanı ve oyun alanı kazanarak oyunun daha dengeli hale getirilmiş olmasına yardımcı oldu.

Seçilen cihazlar ayrıca oyuncuların kayıt düğmesine dokunarak tekrarı kaydetmelerini sağlayan bir Tekrar Sistemine sahiptir. Savaş Bölgesindeki eğitim kampının düzeni, oyuncuların becerilerini geliştirmelerini kolaylaştırmak için değişti.

Chrono, Wukong ve Andrew karakterleri nerfados iken Shirou bir buff aldı. Battle Royale moduna Treatment Sniper adında yeni bir ateşli silah tanıtıldı. Rakibe zarar verir ve onları iyileştirmek için takım arkadaşları üzerinde kullanılabilir. Yelek Kalınlaştırıcı ve Yelek HP Booster, oyuncuların zırhlarını yükseltmeleri için oyuna eklenen iki yeni aksesuardır.

Ayrıca Street Racing HD PARA ve Elmas Hileli İndir

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
 İnternet : Gerekli
Boyut : 500MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Anten Hack
Aimbot

Mod menüsü obb gerekir
KULLANıCı: 1234 ŞIFRE: 1234

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
Aimbot
Aim
fov

Esp
Wall Hack
Ghost hack

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu