Hileli Apk

Forward Assault v1.2031 [Elmas Hileli] Mod Apk

Forward Assault apk mod sonsuz para yeni bir FPS çok oyunculu nişancı oyunudur. Bu birinci şahıs nişancı, taktik oyun, yüksek kaliteli grafikler ve yüksek tempolu aksiyon sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok silah var ve çok daha fazlası gelecek.

Terörle mücadele CT ekibi veya terörist ekip olarak savaşın ve bombayı yerleştirin veya etkisiz hale getirin. Taktik tabanlı stratejik haritalarda oynayın ve takımınızı zafere taşıyın. Forward Assault radar hilesi sizi doğrudan harekete geçiren harika bir simülatör.

    İleri saldırı: ekran görüntüsü

Koş, kaç, nişan al, ateş et ve öldür. Ordunuzu zafere götürmek için iyi bir planınız olsa iyi olur. Saldırı, savunma veya kontra oynayın, zaferinizi garantilemek için taktik atış stratejileri kullanın, ancak dikkatli olun, göründüğü kadar kolay değil, sofistike bir eylem planınız olmalıdır.

Forward Assault mod apk’nın özellikleri: RPG SWAT Polis Ekibi veya Terör Ordusu Çeşitli Silahlar – Silah, Tüfek, Av Tüfeği, Bıçak, Saldırı Tüfeği, Keskin Nişancı ve daha fazlası. Hızlı tempolu aksiyon nişancı oyunu Muhteşem grafikler ve sesler Gerçek fizik ve efektler Çevrimiçi çok oyunculu FPS En iyi PVP nişancı simülatörü

    İleri saldırı: ekran görüntüsü

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlar, pompalı tüfekler, keskin nişancılar, tüfekler, saldırı tüfekleri ve daha güçlü silahlar. Tarafınızı seçin, iyi polisle birlikte olabilir ve terör saldırılarını veya uluslararası suç eylemlerini önleyebilirsiniz.

Dünyayı yakmaya çalışan bir suçlu olabilirsiniz. SAWT CT terörle mücadele ekibi veya terörist mafya lideri ve bitki bombası olarak savaşın. Merdiveni tırmanmanız ve dünyanın en iyi oyuncusu olmanız gereken bu yeni FPS nişancı oyununda dereceli modu da oynayabilirsiniz.

    İleri saldırı: ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Reklamlarla ilgili ses sorunu düzeltildi – Optimize edilmiş Tecmix saldırı hızı – Yüksek çözünürlüklü görünümler ve teklifler eklendi

Android 4.2 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Radar fonksiyonları (Mini haritayı kullanarak düşmanlarınızı bulabilirsiniz.🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu