Hileli Apk

Forge of Empires v1.213.16 PARA ve Elmas Hileli İndir

Forge of Empires PARA ve Elmas Hileli İndir savaşları deneyimli oyuncular için en uygun olanıdır. Dünyanın dünya haritasına girebilecek ve sizin için uygun rakipler arayabileceksiniz. Kaleleri kuşatırken, oyuncunun bölgesini yağmalayabilir ve yok edebilirsiniz. Büyük savaşları tercih ederseniz, herhangi bir ittifaka kolayca katılabilir ve lonca savaşına katılabilirsiniz. Burada sadece oyunda olabilecek en lezzetli ve değerli ödülleri bulabilirsiniz.

Forge of Empires PARA ve Elmas Hileli İndir

Forge of Empires aslında PC için bir tarayıcı oyunuydu. Daha sonra, Android cihazlara geldi. Mobil sürüm iyi gelişmiştir ve iyi grafiklere sahiptir, bu nedenle kesinlikle tasarıma aşina olmalısınız.

MOD AÇIKLAMASI

Bu tür projelerde bağışın kaçınılmaz olduğu anlaşılmalıdır. Gerçek para, önünüzdeki tüm kapıları açan elmaslar satın almanızı sağlar. Forge of Empires’da elmas almak için anında teknolojiler oluşturabilir, araştırma yapabilir, bir ordu toplayabilir ve benzeri. Ancak, çok sayıda elması ücretsiz olarak almanızı sağlayan bir mod indirebilirsiniz.

MOD TESTİ

Forge of Empires modunun geliştirici eylemleri ve sık sık yapılan proje güncellemeleri nedeniyle aralıklı olarak çalışabileceğini unutmayın. Uygulamayla ilgili aniden bir sorunla karşılaşıyorsanız güncellemelerimizi takip ettiğinizden emin olun.

Bu oyunlarla daha önce hiç karşılaşmamış olsanız bile, Ragu adlı kişisel bir danışman size oyunun ana noktalarını öğretecektir. İlk adım, buradaki her şeyin temelinin inşaat olduğunu anlamaktır. Örneğin, konutlar nüfusu arttırır ve devlet bütçesini yeniler.

Ayrıca indirin Avakin Life Apk Mod

Forge of Empires oyununun önemli bir unsurudur. İnsanlığın gelişiminin ve sonsuz gücünün anahtarıdır. Ancak, çeşitli çalışmalar yapmak için Forge Points’e ihtiyacınız vardır. Onları nasıl elde edersiniz? Stratejik noktalar her saat otomatik olarak oluşturulur. Ancak, yalnızca belirli bir miktar biriktirebilirsiniz. Toplam sayı yeni bir seviye ile büyür. Yine de, coin başına eksik puan sayısını satın alabilirsiniz.

Forge of Empires PARA ve Elmas Hileli İndir
Forge of Empires PARA ve Elmas Hileli İndir
Forge of Empires PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 113MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu