Hileli Apk

Food Truck Chef v8.24 [Elmas Hileli] Mod Apk

Food Truck Chef apk mod sonsuz para bir fast food minibüsünün sahibi olarak hareket ettiğiniz bir yemek pişirme simülatörüdür. Birçok lokasyonda müşterileri lezzetli hamburgerler, pizzalar ve diğer yemeklerle beslemek önemlidir.

Lezzetli yemekler hazırlamak için çok sayıda malzemeye erişebilirsiniz. içinde Yemek Kamyonu Şefi Sonsuz Elmaslar Misafirler çok uzun süre beklemekten hoşlanmadıkları için çabuk yemek pişirmek zorundalar, ancak iyi yapılmış bir iş için cömert bir bahşişle ödüllendiriliyorlar.

ekran görüntüsü

Alınan fonlarla yeni minibüsler satın alabilir ve mutfak aletleri ve diğer aksesuarları kullanarak mevcut kamyonetleri yeniden inşa edebilirsiniz. Ayrıca sıkılmanıza izin vermeyecek ve oyuna çeşitlilik katacak büyüleyici görevler de var.

Çabuk pişmesi gerekir çünkü yemek yiyenler uzun süre beklemekten hoşlanmazlar, ancak iyi yapılmış bir iş için cömert bir bahşiş öderler. Alınan fonlarla yeni minibüsler satın alabilir ve mevcut olanları mutfak aletleri ve diğer aksesuarlarla yeniden inşa edebilirsiniz. Ayrıca sıkılmanıza izin vermeyecek ve oyuna çeşitlilik katacak büyüleyici görevler de var.

ekran görüntüsü

Yemeklerini pişirmek isteyen herkesi beslemek için çok sayıda makarna, tavuk, turta, pizza, suşi, tacos, krep, simit, domuz pastırması, sosisli sandviç, biftek, karides ve daha fazlasını pişirin. Müşteriler, yeni yemekler satın alabileceğiniz ve menünüzü genişletebileceğiniz bu mutfak şaheserleri için size para ödüyor.

Dünyanın en iyi şefi ol, tüm yemeklerinin tadına bak ve tadını çıkar. Farklı ülkelerden şeflerin yeteneklerini sergilemek için yarıştığı mutfak karnavallarına katılın. Müşterilerin parasını ödediği çeşitli lezzetli yemekler hazırlayın. Pişirme menünüzde beceri ve çeşitliliğinizi artırın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Android 4.1 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para ve elmas.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu