Hileli Apk

Flippy Knife v2.0.8 [Elmas Hileli] Mod Apk

Flippy Knife apk mod sonsuz para Bu heyecan verici oyunda dünyanın en iyi bıçak atıcısı olmalısınız. Uygulama “Aksiyon” türünde yapıldığı için kesinlikle sıkılmayacaksınız. Bu oyun başka birçok hedef sunsa da, önce ağaç kütüğüne bıçak atma alıştırması yapmalısınız.

İçinde Flippy Knife’ın tümünün kilidi açıldı Bıçağı havada dönmesi ve ardından bir ağaç kütüğünün etrafına sarması için fırlatmanız gerekir. Bıçağı bir kez düşürmeden gerekli manevraları yapmayı başarırsanız kombo kurabiliyorsunuz. Bu durumda, altın para şeklinde bir ödül alacaksınız. Bir sonraki yer ev olacak.

ekran görüntüsü

Bıçağı raftan rafa veya kaideler boyunca atmanız gerekir. Bundan sonra, hareket eden bir hedefe bir kez daha bıçak fırlatacağınız ormana gidin. Burada ayrıca sürekli uçan bir drone avlayabilirsiniz.

Oyun boyunca kazandığınız tüm parayı yeni bıçaklar almak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, buradaki bıçaklar sadece tasarım açısından değil, aynı zamanda havada gerçekleştirilen dönüş sayısı bakımından da kütle bakımından farklılık gösterir.

OYUN ÖZELLİKLERİ: Özel tasarıma sahip 120+ bıçak; gerçekçi bir fizik tabanlı bıçak simülasyon oyunu; 7 farklı oyun modu; Beresnev.Design’daki profesyonellerden harika grafikler; 50’den fazla ödül rozeti; benzersiz oyun mekaniği; birinci sınıf destek ve harika güncellemeler!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Geliştirilmiş oyun dengesi: Madeni para üretmek artık daha kolay! – Büyük hata düzeltmeleri!

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Hoşunuza gidebilir: Bonfire 2 Uncharted Shores v187.8.8 Apk Modu [Desbloqueado]Motor Turu v1.8.7 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]İyi Pizza İyi Pizza v4.23.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu