Hileli Apk

Flight Sim 2018 v3.2.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Flight Sim 2018 apk mod sonsuz para gerçekçilikleri ile ünlü ünlü uçuş simülatörleri serisi. Gerçek uçak modelleri, dünyanın farklı yerlerindeki havaalanları, çeşitli görevler, ayrıntılı manzaralar, gerçekçi bir uçak davranışı modeli, ayrıntılı kontroller.

Geçiş sırasında oyuncu birçok modern gemiyi deneyebilir ve burada özgünlük katan kokpiti bile ziyaret edebilirsiniz. Yeni oyununuzda çağrıldı Flight Sim 2018’in kilidi açıldıgeliştiriciler projenin tüm avantajlarını elinde tuttu, ancak devasa sivil uçaklarda uçmanız gerekecek, bu da şüphesiz sizi bir havacılık tanrısı gibi hissettirecek.

ekran görüntüsü

Ayrıca proje, yüksek kaliteli grafiklere ve ses oyunculuğuna ve kullanışlı kontrollere sahiptir. İnanılmaz uçuş kontrolleri, gerçekçi iç mekanlar ve ses efektleri, tam gün ve gece döngüsü ve çalkantılı hava koşulları ile tamamen sürükleyici bir deneyim yaşayın.

Bu uçuş simülatöründe, çeşitli gerçek şehirler ve havaalanlarından geçerek dünyayı dolaşabilirsiniz. Zorlu inişlerde ustalaşarak neler yapabileceğinizi kanıtlayın! Oyunu geçerken çokça uçacak ve dünyanın farklı ülkeleri arasında uzun uçuşlar yapacaksınız. Bazen şehirlerarası uçuşlar yapmanız veya havalimanına inmeniz de gerekir.

ekran görüntüsü

Hava koşulları değişebilir, bu nedenle gökyüzünün her zaman açık olmasını beklemeyin. Bir fırtına çıktığında uçağı kontrol etmek çok daha zor hale geliyor. Bu durumda bazı sistemler arızalanabilir. Farklı modellerde yolcu uçaklarını uçurma ve bir haritayı kullanarak dünyayı özgürce dolaşma şansına sahipsiniz.

Flight Sim 2018 Hack Özellikleri: Çok çeşitli gerçek uçaklar Uçuş simülatörü, sınır ve görev yok Zaman ve hava değişikliği ile açık dünya Gerçekçi araçlar, telsizde konuşmalar Artırılmış gerçeklik modu Uçak özelleştirmesi ve çok daha fazlası

Oyunun gerçekçiliği, günün saatindeki dinamik bir değişiklikle tamamlanıyor. Motorlar da çok gerçekçi bir şekilde uğulduyor ve bazen sevk görevlisi ile iletişim kurmanız, çeşitli acil durumlara yanıt vermeniz gerekiyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– yeni uçaklar mevcut! – Piaggio P.180 Avanti ve yepyeni Boeing 777X

Android 4.1 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm uçaklar açık; Sonsuz oyun para birimi.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu