Hileli Apk

Flight Pilot Simulator 3D v2.7.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Flight Pilot apk mod sonsuz para Bu oyunda gerçek bir pilot rolünü deneyimleyebilirsiniz. Yolcu ve askeri uçakların kumandasında oturuyorsunuz. Oyun çok sayıda tematik senaryoya ve heyecan verici görevlere sahiptir. Ne kadar ilerlerseniz, görevler o kadar zorlaşır.

Uçuş Pilotu Simülatörü Sonsuz Para Tüm Kilidi Açıldı Güncellendi 2022 Ücretsiz İndir!

Profesyonel uygunlukları acil durumlarda ve istisnai koşullarda test edilir. İlk olarak, uçuş kursuna basit bir giriş var. Pilotajın temellerini öğrenecek ve kontrol noktalarının özünü anlayacaksınız. Eski bir mısır tarlasında ilk görevleri tamamlamanız gerekiyor. Gelecekte açık denizlerde kurtarma operasyonlarına katılabilir, acil iniş yapabilir, yangınları söndürebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bir şey sizin için işe yaramazsa, tekrar deneyin.

Ö Flight Pilot apk modu tamamen açık Yüksek kaliteli üç boyutlu grafiklere sahiptir. Tüm uçak modelleri güzelce detaylandırılmıştır. Kontroller tamamen Android cihazların dokunmatik ekranlarına uyarlanmıştır.

Oldukça duyarlı, bu yüzden gelişimi ile ilgili herhangi bir sorun olmayacak. Sağlanan sanal tuşlar ile kalkış ve hız kazanın. İrtifa kontrolü bir ivmeölçer kullanılarak gerçekleştirilir. Şimdi bu oyunu sitemizden indirebilir ve yeryüzünün güzelliğini kuşbakışı seyredebilirsiniz!

Sağ taraftaki kol ile gücü ayarlamanız gerekiyor ve akıllı telefonun direksiyona ve her dönüşe eğimi ile tepki verebiliyorsunuz. Grafiklere gelince, burada her şey en üst düzeyde! Geliştirme, kafanızı gerçekçi bir dünyaya sokmanıza izin veren 3D ve HD kalitesinde yapılır!

Flight Pilot Hack’in temel özellikleri: Paralı hack versiyonu İyi grafikler Birçok ilginç görev Farklı uçaklar Gerçekçi fizik Ve çok daha fazlası

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Performans iyileştirmeleri – Küçük hata düzeltmeleri

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm ücretli uçaklar açık.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu