Hileli Apk

Fishing Clash v1.0.199 [Elmas Hileli] Mod Apk

Fishing Clash apk modu sonsuz para üç boyutlu grafikler, çoklu oyun modları, rahat kontroller ve geniş bir ekipman yelpazesi ile gerçekçi bir balık tutma simülatörüdür. Devasa bir deniz dünyasını ve onlarca okyanusu keşfetmeye başlayabilir, diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak savaşabilir ve balık tutma konusunda rekabet edebilirsiniz. Dünyanın en iyi balıkçısı unvanının size ait olduğunu herkese kanıtlayın!

İndir Hack Fishing Clash Infinite Money İndir Güncellendi 2022!

Teçhizat, yem vb., dünyanın farklı yerlerinde ve hepsinden önemlisi, avı sudan çıkarmak için çok heyecan verici bir süreç vardı. Maksimum heyecanı tercih edenler, çok ama çok etkileyici ödüllerin olduğu gerçek zamanlı PvP şampiyonalarında şanslarını denemeli veya tek başına oyun taktiklerine bağlı kalmanın huzur ve sessizliğinin tadını çıkarmalıdır.

ekran görüntüsü

Nasıl ve neyi avlayacağınızı anlamada daha hızlı ve daha iyi olduğunuzu göstermeli, dünyanın her yerinden rakipleri yenmeli ve özel ödüller ile çekici nakit ödüller kazanmalısınız. Balıkçılarla etkileşime geçin, danışın ve daha sonra oyunda uygulanabilecek faydalı bilgiler edinin.

Bulunduğunuz yere ve hava koşullarına bağlı olarak en iyi yemleri, olta takımlarını, oltaları ve diğer öğeleri seçin. Sadece birkaç düğme ve sıkılmanıza izin vermeyecek en gerçekçi fizik ile birinci şahıs bakış açısıyla balık yakalayın.

ekran görüntüsü

Nadir ve çok büyük balıkları satabilir ve onlar için iyi para kazanabilirsiniz, böylece onları profesyonel ekipmanlara ve bonuslu kartlara harcayabilirsiniz. Yavaş yavaş, oyunu çeşitli, ilginç ve zengin kılacak ilginç tematik etkinliklere, yeni konumlara ve diğer özelliklere erişim açabileceksiniz.

Sonsuz Para Balık Tutma Clash Hack 2022 Nasıl Alınır:

İle birlikte hileli mod apk Sahip olacaksın sonsuz para diğer oyun içi olanaklara ek olarak kod gerektirmeden. Maksimum heyecanı tercih edenler, çok ama çok etkileyici ödüllerin olduğu gerçek zamanlı PvP şampiyonalarında şanslarını denemeli veya tek başına oyun taktiklerine bağlı kalmanın huzur ve sessizliğinin tadını çıkarmalıdır.

Gerçekçi ve çeşitli ABD ortamı: Florida, Alaska, Alabama. Artı iki kategoride onlarca balık türü, normal ve nadir patronlar! Çeşitli balıkçılık, deniz, spin, şamandıra, buz ve sinek balıkçılığı türleri için profesyonel olta takımı. Harika bir sosyal balıkçılık deneyimi ve tam rekabet sistemi, şampiyonalar, düellolar, etkinlikler ve liderlik tabloları! Sezgisel ve çekici arayüz ile yoğun ve zengin 3D grafikler. Öğeleri toplamak ve yükseltmek için çok çeşitli güçlendirici kartlar.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Tüm sinir bozucu küçük böceklerin yanı sıra balık avlama aksaklıklarının da ortadan kalktığından emin olmak için çok çaba harcadık – tüm bunlarla ilgileniyoruz

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Balık oltadan çıkmıyor; – Her zaman bir kombo alırsınız (ve yakalandıktan sonra bonus kazanın🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu