Hileli Apk

FarmVille 2 Tropic Escape v1.148.182 [Elmas Hileli] Mod Apk

FarmVille 2 Tropic Escape apk mod sonsuz para Tropik iklime sahip küçük bir adada çiftliğinizi kuruyorsunuz. Mısır yerine ananas ekin, ormanlar yerine volkanları keşfedin ve oyunda onlarcası bulunan ilginç görevleri tamamlamayı unutmayın. Adanın sevimli sakinlerini tanıyın FarmVille 2 Tropik Cennetve burada yaşayan harika hayvanlar.

Muhteşem bahçelerinizi ve tarlalarınızı geliştirme fırsatını kaçırmadan inşaata katılın. Herkesi adanıza davet edin ve turistlerin dinlenmesinin unutulmaz olması için emirlerini ve isteklerini yerine getirin. Ada rehberi, arkeolog, sörfçü ve diğerleri gibi karakterlerle birlikte hikaye görevlerini tamamlayın. Devasa bir aktif yanardağ araştırmasına başlayın, antik maymun tapınağını ziyaret edin ve kayıp hazineleri bulun.

    FarmVille: Tropic Escape- Ekran Görüntüsü

Ana karakter, memleketinin ikliminden bıktı – soğuk, ıslak, yağmur, sis – sonsuz bir yağış dizisi ona cesaret verir ve tropik bir adadaki kız arkadaşına gider.

Nazik güneş, berrak deniz, ılık kum, hafif esinti, yeşil palmiye ağaçları ve kuşların cıvıltıları kahramanı o kadar etkiledi ki, cennetten asla ayrılmamaya ve kendi işini orada geliştirmeye karar verdi.

    FarmVille: Tropic Escape- Ekran Görüntüsü

İlk olarak, kullanıcıların oteli yenilemeleri ve yeniden açılışa hazırlanmaları gerekiyor, ancak daha az görkemli değil. Sonra nadir molalarda tur rehberleri olacak bir bar, kafe, kulübe, depo, ofis inşa edebilirsiniz.

Kahramanın birçok fikri var ve fikirlerini hayata geçirmek için yalnızca kullanıcıların çevik parmaklarına ihtiyacı var. Yakında konukları ağırlayacak, meyve, sebze ve tahıl toplayacak, balık ve suşi hazırlayacak ve sayısız misafirinize lezzetler sunacaksınız. Kullanıcılar sistematik olarak geliştirmeli ve görevden sonra görevi tamamlamalıdır.

    FarmVille: Tropic Escape- Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Oyuna yeni etkinlikler eklendi.

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Sonsuz para, azalmak yerine artan; – Ücretsiz depo genişletme;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu