Hileli Apk

FarmVille 2: Tropic Escape v1.135.9225 PARA ve Elmas Hileli İndir

FarmVille 2: Tropic Escape PARA ve Elmas Hileli İndir – Pürüzsüz, eğlenceli, renkli ve ilgi çekici grafikler mi arıyorsunuz? Bu nedenle, oyun FarmVille 2: Tropical Escape orada mükemmel bir seçim olacak ve keşfetmek ve deneyimlemek için birçok şey olacak. Tropikal bir adaya taşınmaya ve yeni bir huzurlu hayata başlamaya istekliyseniz, bu oyun hayalinize başlamanız için mükemmel bir örnek olacaktır. Bu oyun ünlü franchise sonraki sürümüdür “FarmVille“, oyuncular eğlence sırasında yeni şeyler ve etkileyici oyun deneyimi yaşayacaklar.

Mobil 2021’de farmville 2’de sonsuz anahtarlara nasıl sahip olunır, hemen kontrol edin ve indirin

Şehirdeki yaşamdan sıkıldığında, uzak bir adaya taşınmaya ve orada yaşamaya karar verdin. Ancak adayı daha canlı ve hareketli hale getirmek için burada geniş bir tesis inşa etmeye karar verdiniz. Buna ek olarak, bu tesis kendi kendine yeterlidir ve yan tarafta küçük bir çiftlik açmaya ve barış günlerinin tadını çıkarmaya hazırsınız. Bu oyun tarım severler için bir oynanışa sahiptir ve aynı zamanda güzel grafiklere sahip bir yönetim simülasyon oyunu olarak kabul edilebilir. Buna ek olarak, oyuncuların keşfetmesi için çok sayıda etkinliğe ve özel özelliklere sahiptir. Bu oyuna gelen oyuncular, diğer tatil köylerinin sahip olmadığı çok sayıda özel eğlenceli aktivitenin tadını çıkaracaklar. Oyuncular bile burada bir doğa turistik yeri açabilir ve kendilerine büyük bir gelir kaynağı getirebilirler.

FarmVille 2: Tropic Escape PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu oyunun oynanışı, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için sayısız şeye sahiptir; Bu oyundaki her şey oyununuzu sonsuz hale getirebilir. Ve tabii ki, herkes sonsuz oyunları sever ve bu oyunda, adanın her yerine dağılmış imparatorluklarını da kurabilirler. İstediğinizi oluşturun, ekonominizi geliştirmek için çeşitli etkinlikler açın ve hatta bazı müşteri siparişlerini kabul edin.

GERILIM, sırlar ve teknikLER VE HAZINELER KEŞFEDİn – Arkeolog ve profesyonel gezgin gibi ada kılavuzları ile tüm hikayelere dayanan görevler – En büyük volkanı ve aynı zamanda tarihi savaşçının tapınağını araştırın – Ana odada gizli eserleri ve sıradışı ürünleri öğrenin – Adanın daha fazla sırrını ve tekniğini keşfetmek için bilinmeyen bölgeleri keşfedin

FAYDALAR İçİn HAYVANLARI KEŞFEDİn VE FOTOĞRAFLAYIN – Hem Ting’in yardımıyla kendi adanızda bir Yaban Hayatı Odağı oluşturun, hem de Vahşi Yaşam kılavuzu – Canlı İguana gibi egzotik ve nadir yaratıkları kendi adanıza getirin, tüketin – ziyaretçileriniz için hediyelik eşya olarak bu canlıların fotoğraflarıyla ilgilenerek faydalar elde edin

Bu canlı oyunda bulmacalar, maceralar ve ilginç oyunlarla dolu bir adaya kaç!
Okyanuslardan istediğiniz ürünler – ananas tüketir misiniz? Maliyet ve satış el sanatlarını ve mahsullerini bir kenara bırakın – Sahip olduğunuz ek paralar bile, kendi adanızda o kadar fazla tutabilirsiniz.

indir FarmVille: Tropic Escape Apk Mod sınırsız para
indir FarmVille: Tropic Escape Apk Mod sınırsız para
indir FarmVille: Tropic Escape Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 139MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
ücretsiz depo genişletme
eksik ürünlerin ücretsiz satın alınması

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu